KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Karaktercsere

Karakternév:


Jelszó:



írta:  Vendég
Szomb. Szept. 30, 2017 10:23 pm
írta:  Snow White
Vas. Szept. 17, 2017 9:01 pm
írta:  Vendég
Vas. Szept. 10, 2017 2:18 pm
írta:  Snow White
Szer. Aug. 30, 2017 3:20 pm
írta:  Jeff Radcliff
Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm
írta:  Vendég
Szer. Aug. 23, 2017 3:30 pm
írta:  Eloise McMittens
Kedd Aug. 15, 2017 5:32 pm
írta:  Robin Rot
Hétf. Aug. 14, 2017 5:37 pm
írta:  Snow White
Vas. Júl. 30, 2017 2:20 am
írta:  Vendég
Kedd Júl. 25, 2017 2:11 pm

Megosztás

Coffee Scene Empty
Coffee Scene Empty
Coffee Scene Empty
Coffee Scene Empty
Coffee Scene Empty
Coffee Scene Empty
Coffee Scene Empty
Coffee Scene Empty
Coffee Scene Empty
Coffee Scene Empty
Coffee Scene Empty
Coffee Scene Empty
Coffee Scene Empty
 

 Coffee Scene

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
The Storyteller
the hero of this fable
The Storyteller
Admin ♔

♔ HSZ : 205
♔ Kor : 33
♔ Hely : Dimenziók közt
♔ Munka : Beleszól ebbe-abba
♔ Bűbájpontok : 81
Coffee Scene // Kedd Ápr. 18, 2017 2:51 pm

Coffee Scene

♔ Egy nagy, két szintes kávézó, ugyan van belőle több is, de aligha mérhető hozzá a nagy láncokhoz. Itt sokkal tradicionálisabb kávé-élményben lehet az embernek része és a vegántól a paleóig mindenkinek nyújtanak lehetőséget, szóval a hipsterek gyűjtőhelye. Ugyan az ő menüjük egy kicsit tán drágább, de itt tényleg értenek a kávéhoz.



Coffee Scene 5e2792ef4dd0d03b8a71701d4c2b8431

Coffee Scene 22coff600.1
Vissza az elejére Go down
Jeff Radcliff
the hero of this fable
Jeff Radcliff
Mágus ♔
Dzsinn ♔

♔ HSZ : 58
♔ Hely : Fabletown
♔ Munka : Bankár
♔ Avatar : Stefano Cassetti
♔ Bűbájpontok : 48
Re: Coffee Scene // Vas. Május 07, 2017 8:01 pm

@Eloise McMittens
Nos végre itt vagyok. Sokáig tartott felszabadítanom a szükséges időt. Az ostoba mundik semmit sem tudnak magukban elintézni, de hát alakulnak így a dolgok.
A mostani információ vásárlást és eladást, már hosszú ideje tervezgetem, van pár alak, aki alatt már túl hosszú ideje ki aludt a parázs. Ideje megmutatni hogy nem tűröm azokat, akik nem követik a megállapodásokat. Ma kedvenc újságíró nőm megkap mindent, amire szüksége lehet, pár remek cikkhez.
És hogy miért találkozok vele itt, és nem Fabletown-ban? Ez egyszerű, az újsággal ahol ír már beszélgettem, hogy egy mundiknak szóló újságot is el kellene kezdenie készíteni, hogy nagyobb közösséghez érjen el.
Korán értem a megbeszélt helyre, hogy élvezhessem a kávét, amit itt készítenek. Persze nem csak egyet rendeltem, hiszen az pazarlás lenne egy ilyen helyen.
- Áh miss. Öröm önnel találkozni. - álltam fel, és köszöntöttem a hölgyet ahhoz illően.
Vissza az elejére Go down
Eloise McMittens
the hero of this fable
Eloise McMittens
Alakváltó ♔

♔ HSZ : 15
♔ Munka : Informátor/Újságíró
♔ Avatar : Jessica Stam
Coffee Scene Fwd3x87bt373i
♔ Bűbájpontok : 9
Re: Coffee Scene // Vas. Május 14, 2017 4:11 pm

Jeff & Eloise
Sold my soul to the calling, sold my soul to a sweet melody



Nem tartottam jó ötletnek, hogy késsek akár egy percet is, mert Mr. Radcliff nem tűnt annak a típusnak, aki nagyon értékeli az ilyesmit. Annyit már eleve tudtam róla, hogy nem az a fajta, aki értékeli, ha cicáznak vele, hát vele szemben törekedtem az elvárt profizmusra és semmit se túlzásba vinni. Elvégre a munka az munka és ha még pénzt is hoz a házhoz, az jól jön.
A helyszínválasztás abból a szempontból jónak tűnt, hogy nem vettek minket körbe hasonszőrű meselények, másrészt egyikünk se tűnt ki a tömegből… vagy legalábbis én törekedtem rá, hogy minél inkább beolvadjak a hétköznapi nők tömegébe. Nem kell a felesleges figyelem.
Persze, az már kevéssé volt a kedvemre való, hogy a helyszín nem a legolcsóbb kávézók egyikének számít, de… ez még belefért. Már ha olyan üzletet kötök, ami kedvező. Ha nem... hát, akkor az ember életében akadnak potya körök, vagyis ilyen szövegekkel nyugtattam a lelki világomat, ha nem úgy alakultak a dolgok, ahogy vártam.
Helyszínre érkezésemkor célirányosan haladtam, elvégre be volt lőve, hogy Mr. Radcilff merrefele fog ülni… na meg nekem elég volt egy-két szippantás a levegőbe, onnantól már egyszerűbb volt kiszűrni a megfelelő irányt. Tény, a hely szaglott a kávétól, a tisztító szerektől, meg a többi embertől, de ha egyszer már volt szerencsém egy bizonyos személyhez, máris egyszerűbben hangolódtam rá az adott illatra.
Ezért se okozott nagyobb gondot a megtalálása.
- Én is örvendek a szerencsének Mr. Radcliff - mosolyodtam rá, mikor az asztalhoz értem.
- Remélem nem várattam meg - pont időben érkeztem, de ki tudja, hogy ő mióta üldögél ott a kávéját szürcsölgetve.


Fire#260©

Vissza az elejére Go down
Jeff Radcliff
the hero of this fable
Jeff Radcliff
Mágus ♔
Dzsinn ♔

♔ HSZ : 58
♔ Hely : Fabletown
♔ Munka : Bankár
♔ Avatar : Stefano Cassetti
♔ Bűbájpontok : 48
Re: Coffee Scene // Vas. Május 14, 2017 5:04 pm

Láttam hogy úgy öltözködött, hogy könnyen elvegyüljön, nekem mégis kitűnt a tömegből. Remek választás volt a részéről.
Ahogy leült váltottam egy barátias üzleti arcra.
- Nem kell hogy aggódjon, pontosan érkezett ahogy vártam. Rendeljen nyugodtan, én állok mindent. - próbáltam minél nyugottabb szituációt létrehozni közöttünk.
- Remélem nem bánja ha az üzletre térek rögtön az elején. - mondtam ahogy letettem az asztalra a kartont amiben több megkérdőjelezhető üzletről volt bizonyíték, képekkel. - Mint azt említettem már főként információt vásárolnék öntől, de olykor előkerülhetnek ehhez hasonló információk, amelyek megnövelhetik az újság eladási számát. - ha van valaki aki nem teljesíit az előre megbeszélt feltételeket. - Olvassa át nyugodtan, de biztosíthatom arról, hogy minden szó igaz. - még szép hogy az, hiszen aki ellen szólnak biztosította őket nekem, tudta nélkül. - A többi részletet utána átbeszélhetjük.
Vissza az elejére Go down
Eloise McMittens
the hero of this fable
Eloise McMittens
Alakváltó ♔

♔ HSZ : 15
♔ Munka : Informátor/Újságíró
♔ Avatar : Jessica Stam
Coffee Scene Fwd3x87bt373i
♔ Bűbájpontok : 9
Re: Coffee Scene // Vas. Május 21, 2017 1:54 pm

Jeff & Eloise
Sold my soul to the calling, sold my soul to a sweet melody



- Reméltem, hogy nem okozok csalódást – mosolyodtam el, ami a bejelentésére még szélesebbé vált.
- Micsoda gavallér – tettem még hozzá, majd helyet foglaltam. Láttam rajta, hogy el akarja kerülni a felesleges tiszteletköröket, amit annyira nem is bántam, elvégre minél gyorsabban letudjuk ezt az ügyet, annál gyorsabban jutok értékes infókhoz. Vagyis csak remélni mertem, hogy amit megtudok, az értékes lesz.
Az újság eladási száma kapcsán kicsit azért megemelkedett a szemöldököm, elvégre a főnökeim orrára nem kötöttem, hogy vannak még plusz elfoglaltságaim is azon felül, hogy nekik írok csodálatos cikkeket – na meg tegyük hozzá azt a kis apróságot is, hogy mindenki tisztában volt a cenzúra fogalmával. Az érdekesebb infók sose kerültek a lapokba, elvégre valaki kiadás előtt mindig eltusolta az ilyen híreket, rosszabb esetben még el is hallgattatta valamilyen módon a szivárogtatót.
Épp ezért, saját testi épségem érdekében én is tudtam, hogy mi az, amit megmutatok a főszerkesztőnek és mi az, amit piacra dobok és elsusmutolok másoknak jó pénzért. Nincs akkora anyagi keretem, hogy testőrt béreljek magam mellé, azok az idők már elég rég elmúltak.
Mindenesetre ezt nem tettem szóvá, inkább csak elkezdtem átnyálazni a dossziét, miközben azért az itallapra is rá-rá lestem, elvégre ha már kávézóban vagyunk, inni is kellene valamit.
Így mikor jöttek a rendelésért, én kértem magamnak valami madártejes kávés csodát, hogy aztán megint az iratokat bújjam.
- Érdekes – mormogtam az orrom alatt, ahogy haladtam a dolgokkal. Volt ott néhány szaftos infó, de az volt a nagy kérdés, hogy nekem ez mibe fog fájni, elvégre a két szép szememért senki se lep meg ilyen típusú dolgokkal. Mármint… azért a szemem világát nem is adnám némi információért.



Fire#268©


Vissza az elejére Go down
Jeff Radcliff
the hero of this fable
Jeff Radcliff
Mágus ♔
Dzsinn ♔

♔ HSZ : 58
♔ Hely : Fabletown
♔ Munka : Bankár
♔ Avatar : Stefano Cassetti
♔ Bűbájpontok : 48
Re: Coffee Scene // Vas. Május 21, 2017 2:58 pm

Láttam ahogy olvasta, és egyre jobban elmélyült az információba amit hoztam, ahogy válogatta mit ír meg, és mit ad el. Ráharapott a csalira. Most már csak óvatosan kell játszanom.
- Úgy látom sikerült felkeltenem az érdeklődését. - jelentettem ki, ahogy befejezte az olvasást. - Nos természetesen ez közel sem minden amit nyújtani tudok hosszú távon, bár ön biztosan jobb az információ gyűjtésében, ezért is kerestem fel. Első körben ezekről a személyekről lenne szükségem információra. Amit adtam az része a fizetségnek a válasz információkért.
A lista tartalmazta több ügyfelem nevét, és olyan személyekét, akik vissza utasították ajánlataim. Természetesen egyetlen veszélyes személynek sem volt ott a neve egyenlőre. Róluk egyébként is tudok információt szerezni másképp. Természetesen a kozmikus hatalmam is használhatnám, hogy megszerezzem mind ezt az információt, de abban mi lenne az érdekes? Ha mindent azzal intéznék el, akkor a saját elme játékaimat sose tudnám használni. Berozsdásodnék, amit nem engedhetek meg magamnak.
Vissza az elejére Go down
Eloise McMittens
the hero of this fable
Eloise McMittens
Alakváltó ♔

♔ HSZ : 15
♔ Munka : Informátor/Újságíró
♔ Avatar : Jessica Stam
Coffee Scene Fwd3x87bt373i
♔ Bűbájpontok : 9
Re: Coffee Scene // Szomb. Május 27, 2017 4:14 pm

Jeff & Eloise
Sold my soul to the calling, sold my soul to a sweet melody



Tényszerűen elmélyedtem egy kicsit az irományban, de mindeközben persze éber voltam… jó, nem mintha attól kellett volna tartanom, hogy hírtelen valaki úgy dönt vadászatot indít ellenem, de azért jobb, ha szemfüles az ember. Példának okáért, pont az ilyen kis titkos találkozókat szerettem lefülelni, elvégre mi is azért választottuk New Yorkot helyszínnek mert némileg kevésbé kell tartani attól, hogy itt a falnak is füle van. Tisztában voltunk vele, hogy nem vagyunk száz százalékosan bevédve, de még így is kevésbé voltunk feltűnőek, mintha ezt a találkát Fabeltownban ejtettük volna meg.
- Nem tagadom, akad itt nem egy szaftos infó - felesleges lett volna ragadnom, ő is tudta, én is tudtam, ha magas árat kért volna, akkor reflexből dobom vissza a dolgot. Jó, onnantól persze ő rögtön jöhetett volna azzal, hogy de már láttam a mappa tartalmát, így visszaélhetek vele – de itt megint ott tartunk, hogy bizonyítékok nélkül az információ értéke mindig csökken. Felhasználhattam volna az egyszer elolvasott adatokat, de nem rendelkezem fotografikus memóriával, így aztán maximum csak egy részét tudtam volna a dolgoknak felhasználni. Na meg ha utána valaki rám akarná húzni a vizes lepedőt, akkor nincs mivel magyarázkodnom.
- Pont azt akartam kérdezni, hogy mibe fáj nekem ennek a mappának a tartalma, de ahogy látom akkor ezeket a tiszteletköröket nem kell megejtenem - mosolyodtam el, majd rápillantottam azoknak a neveknek a listájára, akikről kutakodnom kellett. Akadt olyan köztük, akikről más munka kapcsán már tudtam egyet s mást, de persze kiszúrtam egyet-kettőt, akikről sejtettem, hogy nehezebb dolgom lesz.
- Rendben… szeretné szűkíteni, hogy róluk pontosan mit szeretne tudni, teszem azt, arra nem kíváncsi, hogy milyen cipőméretet hord, de arra igen, hogy van-e szeretője… avagy csak maradjunk annyiban, hogy valami olyasmire van szüksége, ami rossz fényt vet az illetőre? Meg tegyük hozzá: nem vagyok tökéletes, megeshet, hogy akad olyan, akiről az istennek se sikerül semmi érdekeset előkaparni, avagy kiderül, hogy csupán csak egy pletykáról van szó… de azt hiszem ez utóbbi kapcsán nem kell mondanom, hogyha valaki jól bánik a pletykával, már azt is az előnyére tudja fordítani - ezt még akkor le kellett szögeznem, elvégre nem volt kedvem ahhoz, hogy ő a képembe vágja legközelebb, hogy micsoda információkat adott, én viszont „csak ennyivel” hálálom meg. Az információ szerzés hullámzó üzlet, van amikor a dolgok flottul vannak, de akad, hogy a kiszemelt áldozat beton biztos alibiket és védelmet állított fel. Azokat meg aztán elég nehéz megtörni, de… nem lehetetlen. Csak idő kérdése.



Vissza az elejére Go down
Jeff Radcliff
the hero of this fable
Jeff Radcliff
Mágus ♔
Dzsinn ♔

♔ HSZ : 58
♔ Hely : Fabletown
♔ Munka : Bankár
♔ Avatar : Stefano Cassetti
♔ Bűbájpontok : 48
Re: Coffee Scene // Szomb. Május 27, 2017 6:24 pm

Láttam, hogy kezdett rákapni arra, hogy mit és hogyan is akarok. Persze finomítani kell a dolgokat, de az gyorsan megoldható. Látva, hogy a dolgok az én irányomba mozogtak ideje volt lefixálni az üzletet.
Nos félig igazad van. Én titkokat akarok. Ezek lehetnek üzleti vagy magánéleti dolgok. Hogy azzal tudhatom e zsarolni a személyt nem fontos. – a legkisebb információval is rengeteget tudok kezdeni.
Minél többet tudok valakiről annál könnyebb a dolgokat a saját irányomba küldeni, és ha egy információnak az értéke csökkenni kezd, akkor eladom egy jobbért. Nem ez az első információ vásárlásom, sőt van annyi hogy ez a kockázatos üzlet is profitot fog hozni.
Nos ideje kideríteni, hogy hogyan reagál majd rá.
Vissza az elejére Go down
Eloise McMittens
the hero of this fable
Eloise McMittens
Alakváltó ♔

♔ HSZ : 15
♔ Munka : Informátor/Újságíró
♔ Avatar : Jessica Stam
Coffee Scene Fwd3x87bt373i
♔ Bűbájpontok : 9
Re: Coffee Scene // Vas. Jún. 04, 2017 6:58 pm

Jeff & Eloise
Sold my soul to the calling, sold my soul to a sweet melody



Lassan biccentettem a szavaira, miközben intettem egyet a közelben grasszáló pincérnek. Ha már kiválasztottam a tökéletes kávét a számomra, akkor igyam is meg… főleg, hogy nem nekem kell fizetnem. Anyagias lennék? Hát könyörgöm, egykor hercegnő voltam, aki sokáig mindent megkapott, amit szeme-szája megkívánt. Tény, volt egy több éves kitérő a macska alakban, ami az akkori körülményeimet tekintve jól jött. Pontosan tudtam, hogy van sokkal rosszabb helyet annál, mint amibe éppen belekeveredtem. Amúgy is, örülnöm kellett a fejemnek, hogy végre sikerült új lakást találnom, ahol kényelmesebben megleszünk Danával, elvileg egészen barátságos közegben, tehát… relatíve elégedettnek kellene lennem. Relatíve. Más kérdés, hogy nem születtem szivárványt hányó póninak, aki a pozitív látásmód maga.
Visszatérve az eredeti témára: miután tehát leadtam a saját kis rendelésem újfent biccentettem egyet legújabb kuncsaftom irányába.
- Magyarán elég, ha leszűkítem a kört arra, hogy olyan információk legyenek, amelyeket valamilyen okból titokként kezelnek, nem igazán szeretnék napvilágra hozni - összegeztem a mondandóját, majd a táskámból elővakartam egy noteszt, hogy arra felírjak egy-két dolgot. Nem mintha rossz memóriával lennék megáldva, de jobb, ha szó szerint felírom azt, hogy mik az elvárások irányomban, nehogy belém lehessen kötni a későbbiekben. Mindannyiunk története fennmaradt írásos formában, így legtöbbünk tisztában van vele, hogy mennyire lényeges is a megfogalmazás. Egy-egy félreértett szóból elég könnyen hatalmas kalamajkát lehet okozni kellő odafigyeléssel…
- Gondolom olyat ne kérdezgessek, hogy miért kellenek ezek az információk, mert ezzel olyan dologba ütöm az orrom, amibe nem kéne… - tény, ezzel csak felvezettem, hogyha esetleg gyötri a vágy, hogy valakinek kiöntse a szívét ennek kapcsán, akkor én tárt fülekkel fogadom, elvégre jó, ha már valaki másnak belevájkálok az életébe, akkor tudjam az indokát, de… a legtöbb esetben általában ilyen infó nélkül vagyok kénytelen eljárni. Nem mintha sajnáltatni akarnám magam ezért, elvégre annyi eszem van, hogy túl nagy halra én se vetem ki a hálómat.



Died in your arms#302©

Vissza az elejére Go down
Jeff Radcliff
the hero of this fable
Jeff Radcliff
Mágus ♔
Dzsinn ♔

♔ HSZ : 58
♔ Hely : Fabletown
♔ Munka : Bankár
♔ Avatar : Stefano Cassetti
♔ Bűbájpontok : 48
Re: Coffee Scene // Vas. Jún. 04, 2017 8:23 pm


Eloise & Jeff

Láttam rajta, hogy megérti, mit és miért, kérek. Pontosan olyan jól ért ehhez, ahogy azt a híre sugallta, most ideje megnézni, hogyan is áll ő maga a ranglétrán.
–  Látom kiérdemelted a hírneved, ami az információ piacán van. – dobtam fel, ahogy megjött mindkettőnknek egy egy rendelés. – Mennyire hiányzik számodra a régi életed, még a háború előtti időszak? Én magam hiányolom, még akkor is, ha itt nagyobb mozgási szabadságom van. Megvolt a maga gyönyöre azoknak az időknek.
Gyűjtöttél e elég információt rólam? Meg van e a gondolkodási módod, hogy egy még jobb üzletet csináljunk, vagy te is olyan vak vagy, mint megannyi más legenda, és lekorlátozod magad csupán mert túl kényelmes hátradőlni, és kiélvezni mindent ami körülvesz a mundik világában? Nem fűzök túl sok reményt hozzá, de talán sikerül meglepnie…



128 szó ● zene ● megjegyzés
Vissza az elejére Go down
Eloise McMittens
the hero of this fable
Eloise McMittens
Alakváltó ♔

♔ HSZ : 15
♔ Munka : Informátor/Újságíró
♔ Avatar : Jessica Stam
Coffee Scene Fwd3x87bt373i
♔ Bűbájpontok : 9
Re: Coffee Scene // Vas. Jún. 11, 2017 9:40 pm

Jeff & Eloise
Sold my soul to the calling, sold my soul to a sweet melody



Egy valami mindig volt minden kedves szó és bók mögött – hátsó szándék. Persze, a közeli barátainkkal, rokonainkkal szemben nem feltétlen, de olykor még akkor is ott lappang valami az elhangzottak mögött. Lehet egyszerűen csak az a cél, hogy megkedveltesse magát az ember, de sok esetben inkább arról van szó, hogy valami nagyobb cél érdekében próbáljuk lekenyerezni a másikat. Én se vagyok különb, épp ezért nem kertelek ebben a témában – bár nem állt szándékomban akkor és ott ráborítani a vizes lepedőt beszélgetőtársamra, ezért eme mély eszmefuttatásom vele nem osztottam meg.
- Micsoda bók, mindjárt elpirulok - vigyorodtam el, inkább elvicceltem a dolgot, semmit komolyabb piedesztálra próbáltam volna emelni magam.
A kérdésre azért némileg felvontam a szemöldököm. Általában én magam is két típusú embert ismertem: azokat, akik kifejezetten elégedettek voltak a dolgok ilyetén alakulásával, hiszen sikerült a maguk javára fordítani a helyzetet, na meg azokat, akik a mai napig felemlegették a régi időket és vágytak a visszatérésre. Én akaratlanul is az utóbbi csoportba tartoztam, elvégre egy nincstelen senkiként kerültem át az új világba és már az is idő volt, hogy erre a szintre felküzdjem magam, ahol akkor épp tartottam. De… mennyire kifizetődő, ha saját elgondolásaimba bevezetem Mr. Radcliffet? Nos… végül úgy döntöttem kockáztatok.
- Nos… szerény személyem is inkább visszatérne oda, ahonnan jöttünk, már ha maradt az otthonunkból valami. Elég széles információhálózattal rendelkezem, de arról még nekem magamnak se sikerült bármiféle nyúlfarknyi szösszenetet összeszedni, hogy távozásunk óta mi történt odaát. Arra pedig nem akarok gondolni, hogy milyen kellemetlen lenne az a bizonyos sok hűhó semmiért - ha otthon egy romokban lévő leharcolt vár és egy üres kincstár volna, akkor tulajdonképpen ott tartanék, ahol most is. Avagy inkább mondhatni a nullánál is kevesebbnél.



Conscious#280©


Vissza az elejére Go down
Jeff Radcliff
the hero of this fable
Jeff Radcliff
Mágus ♔
Dzsinn ♔

♔ HSZ : 58
♔ Hely : Fabletown
♔ Munka : Bankár
♔ Avatar : Stefano Cassetti
♔ Bűbájpontok : 48
Re: Coffee Scene // Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm

@Eloise McMittens

Eloise & Jeff

A válasz igen csak kedvező volt nekem. Ha ügyesen játszom ki akkor van egy új társam a dolgok intézésében.
– Igazad van. Ha már nincs semmi igen csak kevesen vannak közülünk akik helyre tudják állítani az okozott károkat, és ha meg kellene küzdenünk az otthonunkért akkor akár többjüket el is veszíthetjük. Természetesen mindig van esély arra hogy vissza szerezzük azt ami ami egykor a miénk volt, ilyen-olyan formában. Csak a megfelelő lépéseket kell megtenni, és a megfelelő emberekkel kell szövetségeket kötnünk. – utaltam több alkalommal is magamra. Ugyan nem csak én vagyok képes lenne megtenni, de én lennék a leggyorsabb amíg nem kell mágikus tárgyakat is vissza juttatni nekik, de ha lehetséges akkor vissza tudja szerezni. – Természetesen előtte képesnek kellene megegyeznünk arról milyen formában is szeretnénk viszont látni mindent amivel egykor rendelkeztünk.



xxx szó ● zene ● megjegyzés
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
the hero of this fable
♔ ♔

Re: Coffee Scene //

Vissza az elejére Go down
 

Coffee Scene

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♔ Fabletown FRPG ♔ :: Játéktér :: New York :: Vendéglátóipari Egységek-