KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Karaktercsere

Karakternév:


Jelszó:



írta:  Vendég
Szomb. Szept. 30, 2017 10:23 pm
írta:  Snow White
Vas. Szept. 17, 2017 9:01 pm
írta:  Vendég
Vas. Szept. 10, 2017 2:18 pm
írta:  Snow White
Szer. Aug. 30, 2017 3:20 pm
írta:  Jeff Radcliff
Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm
írta:  Vendég
Szer. Aug. 23, 2017 3:30 pm
írta:  Eloise McMittens
Kedd Aug. 15, 2017 5:32 pm
írta:  Robin Rot
Hétf. Aug. 14, 2017 5:37 pm
írta:  Snow White
Vas. Júl. 30, 2017 2:20 am
írta:  Vendég
Kedd Júl. 25, 2017 2:11 pm

Megosztás

Hiányozni fogok Empty
Hiányozni fogok Empty
Hiányozni fogok Empty
Hiányozni fogok Empty
Hiányozni fogok Empty
Hiányozni fogok Empty
Hiányozni fogok Empty
Hiányozni fogok Empty
Hiányozni fogok Empty
Hiányozni fogok Empty
Hiányozni fogok Empty
Hiányozni fogok Empty
 

 Hiányozni fogok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
The Storyteller
the hero of this fable
The Storyteller
Admin ♔

♔ HSZ : 205
♔ Kor : 33
♔ Hely : Dimenziók közt
♔ Munka : Beleszól ebbe-abba
♔ Bűbájpontok : 81
Hiányozni fogok // Szer. Május 03, 2017 10:32 am

Orvosi igazolások

♔ Ha egy darabig nem tudsz majd jönni, nem vagy jól, elutazol, vizsgáid lesznek vagy egyszerűen csak ránk untál, kérünk, itt jelezd a közösség felé, hogy egy darabig távol leszel!

Vissza az elejére Go down
Reynard T. Fox
the hero of this fable
Reynard T. Fox
Alakváltó ♔
Admin ♔

♔ HSZ : 51
♔ Hely : A Farm
♔ Munka : Hivatali jogi képviselő
♔ Avatar : Joe Dempsie
Hiányozni fogok Tumblr_inline_odvdwqvhOA1tae3h3_500
♔ Bűbájpontok : 6
Re: Hiányozni fogok // Szer. Május 03, 2017 2:09 pm

Kimenő

♔ SZIASZTOK,

nos, holnaptól megint lenyúzzák rólam a rókabőrt. Ez azt jelenti, hogy holnaptól 7 napig dolgozom. Ez azt is jelenti, hogy este fél 9-9-nél előbb nem fogok tudni jönni, ha meg nem is jövök egyszer-kétszer, akkor teljesen kihaltam agyilag.

Ezért, ha valakinek esetleg akad kérdése, kérése, attól kérem, hogy még ma próbáljuk meg megbeszélni egymással, így én is frissebb aggyal tudok válaszolni.

Köszi,
a Rókuli

Vissza az elejére Go down
Tinder Blaze
the hero of this fable
Tinder Blaze
♔ ♔

♔ HSZ : 10
♔ Kor : 34
♔ Hely : New York
♔ Munka : Drogkartell vezető
♔ Avatar : Madeline Rae Mason
Hiányozni fogok 3fe4594557b6a0b87b77536c04748c60
♔ Bűbájpontok : 2
Re: Hiányozni fogok // Szer. Május 03, 2017 6:50 pm

Sziasztok!
Úgy érzem, az a fair, ha szólok, elkezdtem dolgozni suli mellett vagyis hajnal öttől este nyolcig nem vagyok otthon és nyolckor van a takarodó, ha fel is akarok kelni másnap... Ez lesz még két hónapig, hogy nem tudok hét közben lenni. Et-ért és reagért rúgdosni továbbra is ér, de csak a hétvégén, akkor viszont ahogy a csövön kifér.

Tinder (nem a társkereső)
Vissza az elejére Go down
Mad Hatter
the hero of this fable
Mad Hatter
♔ ♔

♔ HSZ : 5
♔ Hely : Fabletown
♔ Munka : Szabó/ Bűbájkereskedő/ Pszichopata Sorozatgyilkos
♔ Avatar : Sebastian Stan
Hiányozni fogok Tumblr_mzfq16DJsP1qm7xlio6_250
♔ Bűbájpontok : 0
Re: Hiányozni fogok // Szer. Május 10, 2017 10:38 pm

Türelem...
előtörténetet terem.

♔ SZIASZTOK,

nos, pénteken dől el hogy kirakja-e a szűröm a cégtől a kisfőnök vagy sem. A helyzet az, hogy a tavaly óta elmérgesedő majd regnálásba menő viszonyunk úgy tűnik most éri el a következő - talán utolsó - fejezetét. Ha a héten látványosan nem kezdenek jönni az időpontok a telefonálgatásoknak köszönhetően búcsút mondhatok az állásomnak hiába imádom az LTPt.  Hiányozni fogok 885201043 Ez azt jelenti, hogy bár ma lejár a sztenderd 2 hét ET írási idő, mégis kérnék némi haladékot legalább a hétvégéig az előtörténetem írásában. Jelenleg 90%-os állapotban leledzik, már csak az ET/SZJP rész hiányzik belőle, a többit menet közben apránként már kitöltöttem.

Ezért, ha valakinek esetleg akad kérdése/kérése, attól kérem, hogy maximum moderátori minőségemben keresse a szebbik felemet! Jelenleg másra sajna alkalmatlan idegállapotban leledzem. Hiányozni fogok 1804671730

Köszi,
Havacska dilisebbik fele.

Vissza az elejére Go down
Reynard T. Fox
the hero of this fable
Reynard T. Fox
Alakváltó ♔
Admin ♔

♔ HSZ : 51
♔ Hely : A Farm
♔ Munka : Hivatali jogi képviselő
♔ Avatar : Joe Dempsie
Hiányozni fogok Tumblr_inline_odvdwqvhOA1tae3h3_500
♔ Bűbájpontok : 6
Re: Hiányozni fogok // Szomb. Május 13, 2017 7:40 am

Eltáv

♔ Hőn szeretett mindenki,

bocsánat a nagy fokú inaktivitásért. A helyzet summázva úgy néz ki nálam, hogy:
- a főbérlőnk közölte, hogy húzzam a rókabundámat máshová. Ez azt jelenti, hogy az elmúlt napjaimat a munka töltötte ki, a napi 2 óra szabadidőmben albérleteket kerestem, a szabadnapjaimon albérleteket látogattam. Előreláthatólag jövő vasárnap költözöm el, addig a meló utáni esti óráim bősz pakolással fognak telni Sad
- mindeközben az egyik kollégámat kirúgta a főnök, ami azt jelenti, hogy amíg nincs helyette más, nekünk kell átvállalni az összes napját erre a hónapra. szóval mostantól ilyen 5 nap meló-1 nap pihi felállásban vagyok, amíg a helyzet normalizálódik. (aki esetleg szeretne egy, a Dunakeszi-Fóti Tescóban melózni egy tök menő játékboltban, az keressen meg xd)

Sajnos most rendbe kell vágnom kicsit az életem, ezért türelmeteket kérem. A Főkolomposokat pedig arra, hogy önállósodjanak, fogadjanak lapokat (Danielt ma szeretném intézni), meg minden. FB-n elérhető vagyok, ahogy tudok, válaszolok, meg persze ide is felnézek.

Millió tütyi addig is,
a Rókuli

Vissza az elejére Go down
Snow White
the hero of this fable
Snow White
Hercegnő ♔
Moderátor ♔

♔ HSZ : 82
♔ Hely : Fabletown Business Office
♔ Munka : Polgármester helyettes
♔ Avatar : Katie McGrath
Hiányozni fogok Tumblr_n8bhk8u8Wa1r1nrxmo1_250
♔ Bűbájpontok : 10
Re: Hiányozni fogok // Csüt. Május 18, 2017 7:13 pm

Betegszabadság

♔ SZIASZTOK,

nos, úgy néz ki átmenetileg(?) megúsztam a kirúgást. Most viszont az egészségem van tropán, de nagyon durván. A jobb fülem fáj veszettül, úgyhogy zokniba töltött, melegített sóval és vizes palackkal meg gyulladáscsökkentőkkel próbálom átvészelni a napokat a melóhelyen illetve otthon. Munkából persze nem hiányozhatok, de egyre kialvatlanabb vagyok ugyanis az éjszakáimat fülfájás miatt ébren töltöm többnyire így kialvatlan vagyok. Ha sürgősen nem javul a helyzet muszáj lesz ellátogatnom a fül-orr-gégészetre. Remélem nem kell felbökni a fülem, mert az nagyon nem lenne vicces. Lassan itt van 3.-a és jön párom Londonból, nem örülnék ha betegápolnia kéne míg itt van. Az elmaradásaimat - reagjaim, ET befejezése a bolondabbik felemnek - igyekszem pótolni valamelyest hétvégén, ám némi megértést/türelmet kérnék még ezek kapcsán.

Ezért, ha valakinek esetleg akad kérdése/kérése, attól kérem, hogy maximum moderátori minőségemben keresse a szebbik felemet! Jelenleg másra sajna alkalmatlan egészségügyi állapotban leledzem. Hiányozni fogok 1804671730

Köszi,
Havacska

*megy és beveszi a következő adagnyi ibuprofinos gyulladáscsökkentőjét és reménykedik a gyógyulásban*

Vissza az elejére Go down
Gremlin
the hero of this fable
Gremlin
Gremlin ♔

♔ HSZ : 3
♔ Bűbájpontok : 0
Re: Hiányozni fogok // Csüt. Jún. 01, 2017 5:47 am

Fizetett szabadság!

Június 23 - július 9-10 ig nem leszek internet közelben.
Vissza az elejére Go down
Snow White
the hero of this fable
Snow White
Hercegnő ♔
Moderátor ♔

♔ HSZ : 82
♔ Hely : Fabletown Business Office
♔ Munka : Polgármester helyettes
♔ Avatar : Katie McGrath
Hiányozni fogok Tumblr_n8bhk8u8Wa1r1nrxmo1_250
♔ Bűbájpontok : 10
Re: Hiányozni fogok // Csüt. Jún. 01, 2017 2:57 pm

Szabadság

♔ SZIASZTOK,

lassan itt van 3.-a és jön párom Londonból, hogy születésnapom alkalmából - kereken 30 leszek 6,-án. Jepp, vén vagyok mint az országút - itt egye a fene és boldogítson egészen 12.-éig. 3.-án, 4.-én megyünk Pécsre családozni (bemutatom szülőknek, meg unokaöcsémet megnézzük) utána pedig az ő családjához megyünk Szigetújfaluba. Vicc, nagyija egy napon született velem és egyidős a nagymamámmal aki idén lesz 80 éves. Hiányozni fogok 1234133107

Emiatt persze takarékon leszek és felfüggesztem a játékot/ET elfogadást. Ezért, ha valakinek esetleg akad kérdése/kérése (igénylések/foglalások/stb.), attól kérem, hogy maximum moderátori minőségemben keresse a szebbik felemet PM-ben vagy FB-on!

Köszi,
Havacska

*megy vissza melózni mielőtt popsin lesz rúgva*

Vissza az elejére Go down
Yuliya Zubkova
the hero of this fable
Yuliya Zubkova
Boszorkány ♔

♔ HSZ : 21
♔ Hely : Fabletown
♔ Munka : Nyugdíjas / Macskásvideós / EzoMami
♔ Avatar : Una Stubbs
Silently judging you
♔ Bűbájpontok : 10
Re: Hiányozni fogok // Szer. Jún. 14, 2017 7:29 pm

A gépem szervízben van, egy darabig nem tudok írni, aranyoskáim. Nem lesz hosszú idő, bírjátok még ki kicsit.
Vissza az elejére Go down
Bagira
the hero of this fable
Bagira
Dzsungel lakó ♔

♔ HSZ : 2
♔ Hely : Farm
♔ Avatar : Black Jaguar
Hiányozni fogok ERUmWAo
♔ Bűbájpontok : 0
Re: Hiányozni fogok // Csüt. Jún. 15, 2017 1:18 am

Sziasztok!

Dana felem meg Jómagam most 3-4 napra eltűnünk, sulis ügyek miatt, lehet fel tudok majd nézni, a hozzászólások azonban eléggé kétségesek, de jövőhéten megírom az előtörimet is már, Dana pedig pótolni fog, ha addigra érkezik neki reagja :3
Köszönöm a megértést!
Dana, Bagira
Vissza az elejére Go down
Snow White
the hero of this fable
Snow White
Hercegnő ♔
Moderátor ♔

♔ HSZ : 82
♔ Hely : Fabletown Business Office
♔ Munka : Polgármester helyettes
♔ Avatar : Katie McGrath
Hiányozni fogok Tumblr_n8bhk8u8Wa1r1nrxmo1_250
♔ Bűbájpontok : 10
Re: Hiányozni fogok // Szer. Aug. 30, 2017 3:20 pm

Kényszer Szabadság

♔ SZIASZTOK,

Nos, nálam nagy gázok vannak... lakótársaim hétvégén penész irtás helyett kiköltöztek szó nélkül, úgyhogy most itt vagyok hagyva a szarban... az üres lakásban. Ráadásul úgy, hogy így is 1 havi lakbérrel lógtunk a tulaj felé, most már 2 havival fogok miattuk. A cuccaimat elvitték - nyomtató, hifi amit úgy kaptam ismerőstől/apumtól, takaróimat amit anyutól kaptam, a hálózsákom, stb. - szóval képzelhetitek milyen lelkiállapotban vagyok.
Melóhelyen kényszerszabira küldtek a keddtől, hogy el tudjam ezt intézni mielőbb. Úgyhogy némi türelmet kérek, míg SOS lakótársat nem találok magam mellé. Sad

Emiatt persze takarékon leszek és felfüggesztem a játékot/ET elfogadást. Ezért, ha valakinek esetleg akad kérdése/kérése (igénylések/foglalások/stb.), attól kérem, hogy maximum moderátori minőségemben keresse a szebbik felemet PM-ben vagy FB-on!

Köszi,
Havacska

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
the hero of this fable
♔ ♔

Re: Hiányozni fogok //

Vissza az elejére Go down
 

Hiányozni fogok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♔ Fabletown FRPG ♔ :: Guidebook :: Eszközök & Extrák :: Eszköztár-