KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Karaktercsere

Karakternév:


Jelszó:



írta:  Vendég
Szomb. Szept. 30, 2017 10:23 pm
írta:  Snow White
Vas. Szept. 17, 2017 9:01 pm
írta:  Vendég
Vas. Szept. 10, 2017 2:18 pm
írta:  Snow White
Szer. Aug. 30, 2017 3:20 pm
írta:  Jeff Radcliff
Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm
írta:  Vendég
Szer. Aug. 23, 2017 3:30 pm
írta:  Eloise McMittens
Kedd Aug. 15, 2017 5:32 pm
írta:  Robin Rot
Hétf. Aug. 14, 2017 5:37 pm
írta:  Snow White
Vas. Júl. 30, 2017 2:20 am
írta:  Vendég
Kedd Júl. 25, 2017 2:11 pm

Megosztás

-es - Hibajelentések Empty
-es - Hibajelentések Empty
-es - Hibajelentések Empty
-es - Hibajelentések Empty
-es - Hibajelentések Empty
-es - Hibajelentések Empty
-es - Hibajelentések Empty
-es - Hibajelentések Empty
-es - Hibajelentések Empty
 

 Hibajelentések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
The Storyteller
the hero of this fable
The Storyteller
Admin ♔

♔ HSZ : 205
♔ Kor : 34
♔ Hely : Dimenziók közt
♔ Munka : Beleszól ebbe-abba
♔ Bűbájpontok : 81
Hibajelentések // Szer. Ápr. 05, 2017 4:01 pm

Ha valami nem működik megfelelően, ha valami nem látszik, hiányzik vagy vállalhatatlan elgépelés/helyesírási hiba van benne, itt tudtok sikoltani, hogy oldjam meg! Smile

Az átláthatóság kedvéért írjátok le a probléma jellegét, linkeljétek a kérdéses posztot, másoljátok ki a hibás szöveget, küldjetek printscreent, stb., amivel a legjobban tudjátok szemléltetni a hibát!
Vissza az elejére Go down
Snow White
the hero of this fable
Snow White
Hercegnő ♔
Moderátor ♔

♔ HSZ : 82
♔ Hely : Fabletown Business Office
♔ Munka : Polgármester helyettes
♔ Avatar : Katie McGrath
-es - Hibajelentések Tumblr_n8bhk8u8Wa1r1nrxmo1_250
♔ Bűbájpontok : 10
Re: Hibajelentések // Csüt. Ápr. 06, 2017 11:17 am

Az új üzenetet olvastam az eligazítóban, amikor észrevettem hogy az oldal szélessége valami miatt megnőtt/le van vágva és furán néz ki bal oldalt, de a főoldalon is vágja csak a másik szélét. Görgetősáv meg nincsen úgyhogy duplán zavaró. Mutatom képekkel:
-es - Hibajelentések Hiba0110
-es - Hibajelentések Hiba0210
Utána néztem, a céges gépen 1024x768 a felbontás. Responzívra kéne átállítani a szélességet hogy ne legyen ilyen zavaró ha egy mód van rá.
Megoldásom a dologra:
Ha kivettem a CSS-ből a .postbody-ból a fix "width: 550px;"-szes tulajdonságot helyreállt az oldal lelki békéje a hozzászólásoknál. A főoldal kapcsán pedig a .forumline2-be tettem be egy plusz "max-width: 87%;"-os tulajdonságot.

@Reynard T. Fox
Nem tudom, hogy ezek mennyire segítenének illetve hogy másoknál van-e ilyen probléma a képernyő felbontás nyomán.
+ Kipróbáltam a "mention" funkciót, ha jól értettem beállítottad ezt is. Lássuk működik-e, én saját oldalamon használom a #-es taggelő rendszerrel egyetemben!


--------- üzemzavar-elhárítás folyamatban, köszi! Smile
Vissza az elejére Go down
Hannah Livingstone
the hero of this fable
Hannah Livingstone
Ember ♔

♔ HSZ : 21
♔ Kor : 28
♔ Hely : New York
♔ Munka : Divattervező
♔ Avatar : Miranda Kerr
-es - Hibajelentések Tumblr_mgdlwqUXAa1s1ba1mo1_500
♔ Bűbájpontok : 14
Re: Hibajelentések // Pént. Ápr. 07, 2017 1:23 pm

A főoldalon a kis eligazító linkek, illetve maga a leírás méretét én növelném egy kicsit, ha lehetséges és belefér. Lehet én vagyok nagyon vaksi, de kb előre kell hajolnom a monitorhoz, hogy el tudjam olvasni. :/

----------- Megpróbálom kisakkozni, hogy lenne ideális. Köszönöm! Smile
Vissza az elejére Go down
Hannah Livingstone
the hero of this fable
Hannah Livingstone
Ember ♔

♔ HSZ : 21
♔ Kor : 28
♔ Hely : New York
♔ Munka : Divattervező
♔ Avatar : Miranda Kerr
-es - Hibajelentések Tumblr_mgdlwqUXAa1s1ba1mo1_500
♔ Bűbájpontok : 14
Re: Hibajelentések // Szomb. Ápr. 08, 2017 7:17 am

Hogyha ránagyítok az oldalra (sajnos tényleg valszeg az én szemem fos, de nem látom a leírásokat sem a témákban bürühüh), alul nem jelenik meg görgő, így az oldal két szélét nem látom. :/ Nem túl fontos probléma, mert éppen 150%-os nagyítással nézem az oldalt és nem is tudom, hogy ezen lehet-e majd javítani. Csak gondoltam megjegyzem... Bocsi. Smile
Szerk: Bocs, az instagram üzenet véletlen műve a print screennek, rossz időben rossz helyen. xD

-es - Hibajelentések Nincsg10


------------ Köszi újfent! Very Happy A tervek szerint Snow most a hétvégén besegít nekem a design méretének helyretételében, szóval dolgozunk ezen is. Egy kis türelmedet kérem ezzel kapcsolatban.
A széltében való görgetés egyelőre azért nincs engedélyezve, mert egy kb. hüvelykujjnyi vastag görgetősávot tesz be az oldal aljára - nem tudom, miért XD az meg kb mindent kitakar alulról.
Vészmegoldásnak még azt javaslom, hogy addig kopizd ki a szöveget wordbe/jegyzettömbbe xD sajnálom, remélem, hogy hamarosan meg tudjuk szüntetni ezeket a problémákat Smile
Vissza az elejére Go down
Snow White
the hero of this fable
Snow White
Hercegnő ♔
Moderátor ♔

♔ HSZ : 82
♔ Hely : Fabletown Business Office
♔ Munka : Polgármester helyettes
♔ Avatar : Katie McGrath
-es - Hibajelentések Tumblr_n8bhk8u8Wa1r1nrxmo1_250
♔ Bűbájpontok : 10
Re: Hibajelentések // Szomb. Ápr. 08, 2017 4:05 pm

https://fabletown.hungarianforum.com/t13-legenda-es-kepesseglista#19
A Képességlistában a Gyógyításnál a SPAN tag lezárásánál hiányzik egy "<" jel és emiatt minden besárgult meg dőltté vált. Tudnád @The Storyteller javítani?

Illetve ez nem igazán hiba... inkább javaslat/ötlet: kariváltó funkciót elvileg újdonságként behozott a HUforum is, itt hozzá a javascript kód a widgethez:
Kód:
<td class="row1" align="left"><script type="text/javascript">
        function switch_accounts() {
        jQuery.get(document.getElementById('logout').href, function() {
        jQuery.post('/login', 'login=1&username='+document.getElementById('switch_uname').value+'&password='+document.getElementById('switch_pass').value, function () {
        window.location.reload();
        });
        });
        }
        </script>   <div style="float:center; color:#594C52; font-family:'Herr Von Muellerhoff'; text-align:center;font-size:30px; float:center;font-style: italic; border-bottom:2px dotted #150F12; margin-top:-30px;">
      Válts gyorsan!      
</div><br>
<center>
                
 <div class="gen">
       Felhasználónév:      
 </div>
            <input size="15" type="text" id="switch_uname"><br> <br>      
 <div class="gen">
      Jelszó:      
 </div>
        <input size="15" type="password" id="switch_pass"><br><br>        <input onclick="switch_accounts();" value="Váltás" class="mainoption" type="button">        
</center></td>

http://help.forumotion.com/t139934-switch-account-widget
Vissza az elejére Go down
The Storyteller
the hero of this fable
The Storyteller
Admin ♔

♔ HSZ : 205
♔ Kor : 34
♔ Hely : Dimenziók közt
♔ Munka : Beleszól ebbe-abba
♔ Bűbájpontok : 81
Re: Hibajelentések // Szomb. Ápr. 08, 2017 9:32 pm

@Snow White :O Ez a script Isten, mindjárt ki is próbálom :O Nagyon köszönöm Smile A foglalós dolgot pedig javítottam Smile
Vissza az elejére Go down
Snow White
the hero of this fable
Snow White
Hercegnő ♔
Moderátor ♔

♔ HSZ : 82
♔ Hely : Fabletown Business Office
♔ Munka : Polgármester helyettes
♔ Avatar : Katie McGrath
-es - Hibajelentések Tumblr_n8bhk8u8Wa1r1nrxmo1_250
♔ Bűbájpontok : 10
Re: Hibajelentések // Szomb. Ápr. 08, 2017 11:34 pm

@The Storyteller, tessék karicseréhez kerekítés CSSbe:
Kód:
input#switch_uname, input#switch_pass {border-radius: 25px!important; -moz-border-radius: 25px!important; -webkit-border-radius: 25px!important; background-color: #320d20!important;}
Próbáld ki!

Beletettem ugyan a háttérszínt de nem csinált látszólag semmit. Mivel megvan hogy mi az "alap kitöltés" gyárilag, másik tipp próba cseresznye alapon az, hogy ezt is tedd bele a CSS-be hátha átírja:
Kód:
input:-webkit-autofill, textarea:-webkit-autofill, select:-webkit-autofill {background-color: rgb(250, 255, 189)!important(<- Ezt cseréld ki másik színre); background-image: none; color: rgb(0, 0, 0)!important(<- Ezt cseréld ki másik színre);}

A nagy chatet is megkukkoltam, pár módosításra javaslat CSS-be:
Kód:
table.chatfootertable {height: 30px!important; position: absolute; bottom: 0!important;}

#submit_button {width: auto; height: 25px!important;}
Vissza az elejére Go down
Snow White
the hero of this fable
Snow White
Hercegnő ♔
Moderátor ♔

♔ HSZ : 82
♔ Hely : Fabletown Business Office
♔ Munka : Polgármester helyettes
♔ Avatar : Katie McGrath
-es - Hibajelentések Tumblr_n8bhk8u8Wa1r1nrxmo1_250
♔ Bűbájpontok : 10
Re: Hibajelentések // Vas. Ápr. 09, 2017 7:04 pm

Snow White írta:
Utána néztem, a céges gépen 1024x768 a felbontás. Responzívra kéne átállítani a szélességet hogy ne legyen ilyen zavaró ha egy mód van rá.
Megoldásom a dologra:
Ha kivettem a CSS-ből a .postbody-ból a fix "width: 550px;"-szes tulajdonságot helyreállt az oldal lelki békéje a hozzászólásoknál. A főoldal kapcsán pedig a .forumline2-be tettem be egy plusz "max-width: 87%;"-os tulajdonságot.

@Reynard T. Fox
Nem tudom, hogy ezek mennyire segítenének illetve hogy másoknál van-e ilyen probléma a képernyő felbontás nyomán.
+ Kipróbáltam a "mention" funkciót, ha jól értettem beállítottad ezt is. Lássuk működik-e, én saját oldalamon használom a #-es taggelő rendszerrel egyetemben!

--------- üzemzavar-elhárítás folyamatban, köszi! Smile

Mivel a még mindig vannak szétcsúszások, így további korrekciókat javasolnék:

A főoldal kapcsán pedig a fórumok elrendezését is át kell picit méretezni. A .forumline2-be tettem be egy plusz "background-size: 100%;"-os tulajdonságot, ami a képeket is hozzáigazítja az új méretezéshez. A .Fableforum-ba egy plusz "max-width: 94%!important;" tulajdonság került, míg a .katname-be egy "max-width: 100%!important;", a .NShsz-be egy "max-width: 100%!important;", a .NStema-ba egy "max-width: 91%!important;" került bele. A .lastpost-avatar-ban egy csere történt: "margin-left: 15px;" helyett "margin-left: 5px;"-re módosítottam a margó mértékét. Végül a .topicszoveg-et is módosítottam cserével: "margin-left:-px;" "margin-left: -85px;"-re változtattam, illetve betettem egy "max-width: 360px;"-es értéket. Felejtsd el egyelőre csak tovább bonyolítja a meglévő problémát. Másként kéne megközelítenem asszem. :"D

@The Storyteller:
A hozzászólások/témáknál a .forumline3-ba a következőt tenném bele kiegészítésként "margin: auto 5px auto 35px; width: 87%!important; background-size: 100%!important;" amivel már nem fog összecsúszni az oldalra mozgatott avibox! Apropó... a .avibox-nál is a "margin-left:43px;"-et át kéne írni sima "left:43px;"-re mivel nem a markóval kell szórakozni ha amúgy is "relative"-ra állítottad a pozíciót hanem simán megadhatod az eltolás mértékét left-tel.


---------------- Betéve, cserélve, köszönöm! Nekem jól működik, minden szép és jó továbbra is. Nálad most hogy látszik??
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
the hero of this fable
♔ ♔

Re: Hibajelentések //

Vissza az elejére Go down
 

Hibajelentések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♔ Fabletown FRPG ♔ :: Kelléktár és Kikapcsolódás :: Archívum :: Irányvonalak [TESZT]-