KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Karaktercsere

Karakternév:


Jelszó:



írta:  Vendég
Szomb. Szept. 30, 2017 10:23 pm
írta:  Snow White
Vas. Szept. 17, 2017 9:01 pm
írta:  Vendég
Vas. Szept. 10, 2017 2:18 pm
írta:  Snow White
Szer. Aug. 30, 2017 3:20 pm
írta:  Jeff Radcliff
Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm
írta:  Vendég
Szer. Aug. 23, 2017 3:30 pm
írta:  Eloise McMittens
Kedd Aug. 15, 2017 5:32 pm
írta:  Robin Rot
Hétf. Aug. 14, 2017 5:37 pm
írta:  Snow White
Vas. Júl. 30, 2017 2:20 am
írta:  Vendég
Kedd Júl. 25, 2017 2:11 pm

Megosztás

Földszint és portaszolgálat Empty
Földszint és portaszolgálat Empty
 

 Földszint és portaszolgálat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
The Storyteller
the hero of this fable
The Storyteller
Admin ♔

♔ HSZ : 205
♔ Kor : 33
♔ Hely : Dimenziók közt
♔ Munka : Beleszól ebbe-abba
♔ Bűbájpontok : 81
Földszint és portaszolgálat // Szer. Május 10, 2017 9:37 pm

Földszint és portaszolgálat

♔ Az épületben 0-24 portaszolgálat működik, illetéktelenek így nem juthatnak be, hacsak nem találnak más módot. Persze ha tudnak az idegen érkezéséről, beengedik. A leveles szekrények, és a papírszemetes is itt található, ahová bátran ki lehet vágni a hirdetéseket, valamint a portások lakásai is. Az emeletekre lépcsők és liftek vezetnek.



Földszint és portaszolgálat 2vjr81v
Vissza az elejére Go down
Eloise McMittens
the hero of this fable
Eloise McMittens
Alakváltó ♔

♔ HSZ : 15
♔ Munka : Informátor/Újságíró
♔ Avatar : Jessica Stam
Földszint és portaszolgálat Fwd3x87bt373i
♔ Bűbájpontok : 9
Re: Földszint és portaszolgálat // Vas. Jún. 04, 2017 7:03 pm

Yuliya & Eloise
Making a big life change is pretty scary.
But, know what’s even scarier? Regret.


Igazából már szinte minden megvolt a költözéshez: a papírokat aláírtam, a kauciót leadtam, a csomagjaink nagy része pedig egy dobozokban várt arra, hogy átszállítsák őket a Ginger B Roadra. De… volt még egy elintézendő dolgom a nagy beköltözés előtt. Oké, igen, ezt még a kaució leadást megelőzően kellett volna, de a srác, akivel amúgy magát az „üzletet megkötöttem” volt olyan szíves felvilágosítani arról, hogy a házinénivel is össze kellene még futnom. Elvégre ő lesz az, akinek majd a lakbért fizetem, továbbá ha nem tetszik neki a pofázmányom, akkor még mindig lesz lehetősége visszadobni a pénzem… és ez talán fordítva is igaz. Jó, igazából nem örültem volna neki, mivel a lakás kifejezetten jól nézett ki, elmondások alapján a szobák jól vannak hangszigetelve, magyarán nem fogok egyszer sem arra ébredni, hogy a szomszédra pont akkor jött rá a fúrhatnék. Az ilyesmi egy hatalmas plusz pont, főleg, hogy az előző lakhelyemen néha arra riadtam fel, hogy a kettővel arrébb lakó bácsika horkol. Nem igazán kellemes ébresztés, higgyétek el nekem.
Oké, mivel az új lakótársakat nem ismertem, így nem vonhattam le nagy következtetéseket, de ahogy a neten utána néztem ott se írtak semmi rosszat a helyről – avagy valaki nagyon odafigyelt a kritikák tisztogatására. Hm, oké, ez utóbbi kicsit paranoiás megjegyzés volt, de azt hiszem az én szakmámban nem meglepő, ha néha kicsit kombinál az ember. A legtöbb történetet kicsit fel kell turbózni, hogy aztán  érdekessé váljon az olvasók számára… vagy legalább a címének színes-szagosnak kell lennie.
Azt hiszem valami ilyesmin gondolkoztam mikor megérkeztem a lakás elé. Késő délután volt már, de még így is elkértem magam a főnöktől, hogy időben a helyszínre érjek. Mert oké, ha Reynarddal való találkáim alkalmával kések, de ilyen háznézős dolgok kapcsán nem a legszerencsésebb, főleg akkor nem, ha az első benyomásról van szó.
Épp ezért mikor benyitottam akkor első utam a porta felé vezetett, hogy bemutatkozzam és elmagyarázzam mi járatban vagyok erre – vagyis, hogy egy bizonyos Yuliya Zubkovával lenne találkozóm és ha minden igaz, akkor vár rám… bár azt nem tudtam, hogy tovább fognak hozzá küldeni, avagy lejön a portához. Lényegében számomra mindegy volt, csak ne várakoztassanak túl sokáig.


While my guitar gently weeps#350♔ Nem a legizgibb kezdés, de azért próbálkozom xD ♔ ©

Vissza az elejére Go down
 

Földszint és portaszolgálat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A Parkett - Földszint
» Bárpult - Földszint
» A Szívkirálynő Irodája - Földszint
» Színpad körül - Földszint

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♔ Fabletown FRPG ♔ :: Játéktér :: Fabletown :: Közterületek és Lakások :: Lakások :: Ginger B. Road South 12.-