KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Karaktercsere

Karakternév:


Jelszó:



írta:  Vendég
Szomb. Szept. 30, 2017 10:23 pm
írta:  Snow White
Vas. Szept. 17, 2017 9:01 pm
írta:  Vendég
Vas. Szept. 10, 2017 2:18 pm
írta:  Snow White
Szer. Aug. 30, 2017 3:20 pm
írta:  Jeff Radcliff
Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm
írta:  Vendég
Szer. Aug. 23, 2017 3:30 pm
írta:  Eloise McMittens
Kedd Aug. 15, 2017 5:32 pm
írta:  Robin Rot
Hétf. Aug. 14, 2017 5:37 pm
írta:  Snow White
Vas. Júl. 30, 2017 2:20 am
írta:  Vendég
Kedd Júl. 25, 2017 2:11 pm

Megosztás

Főtér Empty
Főtér Empty
 

 Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
The Storyteller
the hero of this fable
The Storyteller
Admin ♔

♔ HSZ : 205
♔ Kor : 34
♔ Hely : Dimenziók közt
♔ Munka : Beleszól ebbe-abba
♔ Bűbájpontok : 81
Főtér // Kedd Márc. 14, 2017 2:20 pm

Főtér

♔ A Farm szíve és lelke, a Főtér, ahol mindig általánosan nagy az áthaladó állatforgalom. Hajnaltól napnyugtáig megelevenedik a vidék, állathangokkal színesített beszéd, zsibongás jellemzik a Farm főterét.



Főtér IcwUByV
Vissza az elejére Go down
Molly Grue
the hero of this fable
Molly Grue
Ember ♔

♔ HSZ : 3
♔ Hely : Farm
♔ Munka : Munkanélküli
♔ Avatar : Evan Rachel Wood
♔ Bűbájpontok : 1
Re: Főtér // Kedd Jún. 13, 2017 9:56 pm

It's hard to fake a smile when you feel like you fall apart ..


Elymas&Molly
Kint ültem a teraszféleségen. Amikor idekerültem nem akartam senkivel, és semmivel kapcsolatot létesíteni. Erre két négylábú szőrmóknak csak sikerült mellém furakodnia. Bocsánat, Shere Kan, és Bagira egyáltalán nem nevezhető szőrmóknak, még a végén megsértődnének. Arra meg végképp nincs szükségem, csak miattuk nem kergettem magam őrületbe. Még. Aztán a fene se tudja, elég ideje senyvedek már itt. Nekem is elszakadhat az a bizonyos cérna. Megérzem Bagira busa fejét az ölembe, automatikusan simítok rajta végig.  Néha úgy viselkedik, mint egy kismacska.
- Mi történt? – kérdezem kíváncsian.
- Még semmi..De majd fog, mindennap történik valami, nem? – elégedetten bújik a kezembe, én meg halványan elmosolyodom. Ez az állat tényleg az utolsó mentsváram.
- Itt? Nem nagyon. Kint valószínű, hogy igen. – vonom meg a vállamat. Már teljesen lemondtam arról, hogy valamikor az életben kijutok innen. Rátámadtam, az exférjemre, mert paranoiás lettem. Megérdemeltem, amit kaptam. Ha pedig örökre itt kell maradnom, akkor itt maradok. Legalább megtanultam normálisan rajzolni. Az már megint más kérdés, hogy főbb modelleim, a nagymacskák, vagy éppen Ká a kígyó, bár most nincs itt ő sem, ahogy a tigris se. Viszont Bagira is olyan gyorsan tűnik el a színről, hogy meglepődni sem tudok.
- Ezek szerint valami történni fog.. – indulok el sétálni, mivel mást nem nagyon tudok csinálni. De ahogy beljebb haladok rosszérzés kerülget. Egészen addig, amíg fel nem ismerem azt, aki felém sétál. Biztos vagyok benne, hogy nem engem keres, csupán erre volt dolga..Most nem tudtam, hogy itt van, ha tudtam volna elkerülöm messzire, ahogy szoktam. Számba veszem a lehetőségeket, ám jelen pillanatban sehova nem tudok menni, előre, ahol ő is van. Ahogy odaérek, már kerülöm is ki, lehajtott fejjel.
- Én már megyek is.. – még magamhoz képest is halkan szólalok meg. A francba is, nagyon hiányzik. Erre pedig egyáltalán nem volt szükségem.  

song ♕ <3 ♕ POTUS
Vissza az elejére Go down
 

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♔ Fabletown FRPG ♔ :: Játéktér :: A Farm :: Közös Területek-