KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Karaktercsere

Karakternév:


Jelszó:



írta:  Vendég
Szomb. Szept. 30, 2017 10:23 pm
írta:  Snow White
Vas. Szept. 17, 2017 9:01 pm
írta:  Vendég
Vas. Szept. 10, 2017 2:18 pm
írta:  Snow White
Szer. Aug. 30, 2017 3:20 pm
írta:  Jeff Radcliff
Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm
írta:  Vendég
Szer. Aug. 23, 2017 3:30 pm
írta:  Eloise McMittens
Kedd Aug. 15, 2017 5:32 pm
írta:  Robin Rot
Hétf. Aug. 14, 2017 5:37 pm
írta:  Snow White
Vas. Júl. 30, 2017 2:20 am
írta:  Vendég
Kedd Júl. 25, 2017 2:11 pm

Megosztás

Galatea Fuller Empty
Galatea Fuller Empty
 

 Galatea Fuller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Galatea Fuller
the hero of this fable
Galatea Fuller
Királynő ♔

♔ HSZ : 3
♔ Hely : New York/Fabletown
♔ Avatar : Natalie Dormer
Galatea Fuller Tumblr_nniowrbDLZ1u27g00o4_250
♔ Bűbájpontok : 1
Galatea Fuller // Vas. Ápr. 30, 2017 9:08 pm

Galatea Margaery Fuller
Growing strong!


életkor: 30 körül
nem: nő
foglalkozás: Virágkötő
pb: Natalie Dormer
eredeti név: Margaery Tyrell
csoport: legenda
lakhely: New York
attitűd: semleges

alcsoport: királynő

Kívül, belül
♔ Három férj elvesztése se hagyott benne hatalmas nyomott. Az első férje inkább a testvérével Loras-szal hentergett, míg a másodikat még az esküvőjükön megmérgezték, így Joffrey nem tudott vele semmi olyat tenni, mint Sansával, nem tudta megalázni, se meggyötörni lelkileg. Ehhez persze az is hozzásegített a fiatal nőt, hogy képes volt marionett bábuként rángatni Joffrey-t, majd Tomment is az ujjai köré csavarta. Persze mindezt köszönhetjük a nagyanyjának, mert ő tanította az unokáját mindenre, ami az életben szükséges, és fontos lehet, hogy megálljon két lábbal a földön.
Okos, éles eszű hölgy, aki bármire képes, ha valamit a fejébe vesz azt végig is csinálja, legyen bármennyire elborult ötlet. Nem lehet, nem kitartónak nevezni, hisz a semmiből kaparta fel magát, noha jelenleg küszködik a gazdasági helyzet miatt.

Öltözködését tekintve nem túl hivalkodó, szereti az egyszínű ruhákat, a farmert, a kényelmes, lezserebb darabokat. Főleg, hogy nem is engedheti meg magának a világmárkák költeményeit, legtöbbször turkálóból öltözködik. De még így is van valami királynői a megjelenésében.


Egyszer volt...

Margaery Tyrell;
Lady Alerie Tyrell, és Mace Tyrell egyetlen lánya. Nagyanyja a Töviskirálynőnek becézett Lady Olenna Tyrell.
Első férje Renly Baratheon volt, akivel a házassága elhálatlan maradt, mert a férfi nem a nőkhöz vonzódott, ez a házasság csak azért jött létre, hogy megdöntsék Joffrey rémuralmát. Ám Baratheon halála utána, feleségül megy Joffrey-hoz, akit az esküvői napon meggyilkolnak, kevesen tudják, hogy a mérgezés mögött Olenna áll, a kiskirálynő tudta, sajnálta is, hogy Tyriont vádolják ezzel. A királynői rangja megmaradt, mivel ezután Tommenhez adták feleségül, a hatalmad pedig egyre csak nőtt. Ez pedig egy embernek nem tetszett, Cersei Lannisternek.

KÉPESSÉG: -  


A Földi lét
Ahogy kiléptem a lyukból, ahol lakom elgondolkodtam, mire hazaérek tuti kirabolnak, az ajtómat már zárni se lehet normálisan. Nem is tudnak sok mindent elvinni, maximum a ruháimat, de könyörgöm mégis kinek kéne turkálós ruha? De inkább nem szólom el magam, így is a bankba sietek, gyalog. Kár, hogy nincsenek gyaloghintósok, mit meg nem adnék egyért, még akkor is, ha ez más világ. Nagyon más. Mégis vannak hasonlóságok, otthon Westerosban is képesek voltak bármiért megölni, itt is ez a helyzet, főleg a környékemen. A szegényebb, megöli a szegényebbet, hogy egy kicsivel is előrébb lehessen, a gazdag kihasználja a csórót, pár centért. Ez az élet körforgása, és én megtapasztaltam milyen a magas lovon ülni, most pedig azt, hogy milyen a szorgos hangyák élete.
- Miss Fuller, a határidő a jövőhéten lejár, ha addig nem fizet, elveszíti az üzletet, és a lakását is. – kövér bankár ül velem szemben, szinte undorodva néz rám. Hisz csak egy virágüzletet vezető valaki vagyok, akiből újabb pénzt tud kisajtolni, akkor is, ha beledöglök a fizetésbe, vagy éppen a fizetésképtelenségbe. Nem fogok az utcára kerülni, hiába tervezte el a fejében. Rendületlenül mosolygok, mintha nem a jövőm forogna kockán. Egyenes tartás, mosoly, még akkor is, ha a fejed felett összecsapnak a hullámok, a nagyanyámat se törte meg semmi, és én ráütöttem, tehát engem sem fog.
- Meglesz a pénz, ne aggódjon. – állok fel a székből, s indulnék el. Látom a szemében a sóvárgást, ez a fajta sóvárgás a kielégítetlen férfiakban van meg. Mindent megadnának egy magamfajta csinos nőért, akinek hatalmas az adóssága. De nálam bebukta, én nem az vagyok, aki így akarja, hogy ne legyen tartozása.
- Megoldhatná másképpen is. – köszörüli meg a torkát, miközben végigmér.
- Valóban. De tegye meg azt a feleségével, amit velem akar. – fagyos mosollyal biccentek, s zárom be magam mögött az ajtót.

Belépve a kis üzletembe, gondterhelten sóhajtok. Azt mondtam megoldom, mégis kétségek gyötörnek. Ezt észre is veszi egyetlen dolgozóm.
- Gond van Galatea? – pillant rám aggódó tekintettel
- Van egy hetünk, hogy pénzt szerezzünk. – akasztom fel a kabátom a fogasra, majd egy rózsacsokrot állítok össze. – Hívtak már a nagyok? – talán, ha meg tudnám kaparintani a Város Háza, és az egyik szenátor villájának feldíszítését, picivel előrébb lennénk, s talán haladékot is tudnék kérni.
- Még nem..kezdek aggódni, hogy más kapta meg a melót..Pedig mennyire jó lenne. -
- Tudom..támadt egy őrült gondolatom. De megyek, és megpróbálom. Végül is, mit veszíthetek, ha rátörök a szenátorra, vagy a kormányzóra? – a lakásom, és az üzletem, benne van a pakliban, hogy amúgy is elveszíthetem, maximum közelebb sodrom magam a hajléktalanság felé. Mire Amy felocsúdna a döbbenettől, már rég kiléptem az üzletből. Ha nem próbálod meg, nem is sikerülhet.. Growing strong!


Finomhangolás


♔ CÉLJAIM ♔

Életben maradni, kifizetni a virágboltom törlesztéseit. Ha már nem lehetek királynő.


♔ KAPCSOLATAIM ♔

Cersei Lannister
Olenna Tyrell
Loras Tyrell
Mace Tyrell
Tommen Baratheon
Joffrey Baratheon
Renly Baratheon
Sansa Stark


♔ FELAJÁNLÁSAIM ♔

Virágüzletem van, szóval, ha virágra van szükséged, legyen az különleges, bátran keress meg .


Adatok

típus: saját
forrás:Game of Thrones
multi
user:Bloody Ladybug




A hozzászólást Galatea Fuller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 04, 2017 11:48 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Reynard T. Fox
the hero of this fable
Reynard T. Fox
Alakváltó ♔
Admin ♔

♔ HSZ : 51
♔ Hely : A Farm
♔ Munka : Hivatali jogi képviselő
♔ Avatar : Joe Dempsie
Galatea Fuller Tumblr_inline_odvdwqvhOA1tae3h3_500
♔ Bűbájpontok : 6
Re: Galatea Fuller // Csüt. Május 04, 2017 9:43 pm

Elfogadva!

♔ KEDVES MISS TYRELL! ♔

Szerintem már tudod, hogy milyen mély és őszinte rajongással fordulok az elszegényedett fabulák felé... Így te is csatlakozhatsz azon,
egyelőre nem túl népes karakterek táborába, akikkel vörösbundás szívem legmélyén a leginkább szimpatizálok. Welcome! Van tej meg süti a kisasztalon.

Annyira érdekes látni, hogy annak ellenére, hogy mekkorát zuhantak egzisztenciálisan a hozzád hasonló legendák, a legizgalmasabb rész az, hogy mi marad meg belőlük, és mi az, ami ebből a lelki kínból burjánzik elő. Köszönöm neked, hogy szépnek és nemesnek hagytad meg az egykori királynőt, és hogy ezt az Előtörténet jelenkori részében példásan érzékeltetted is. Jó volt látni a tartást, és keserédes volt szembesülni azzal, hogy voltaképpen mennyire nem könnyű számodra a helyzet. Inkább mondasz le a még kezedben lévő vagyonról, mint hogy önmagad tagadd meg. Engem ezzel megvettél kilóra (bár annyira nem vagyok nehéz, szóval nem tudom, mennyire volt jó vásár Sad )

Bízom benne, hogy ez a stílus és hit sok gödörből kimászást segít majd számodra, de elsőként legalább is ebből az egyből mindenképp.

A járást pedig már kellően ismered: foglalj és hintsd be magad valami csiribúval, aztán irány Fabletown! Sok szerencsét kívánok Smile

Vissza az elejére Go down
 

Galatea Fuller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♔ Fabletown FRPG ♔ :: Guidebook :: Elfogadott karakterek :: Kívülállók-