KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Karaktercsere

Karakternév:


Jelszó:



írta:  Vendég
Szomb. Szept. 30, 2017 10:23 pm
írta:  Snow White
Vas. Szept. 17, 2017 9:01 pm
írta:  Vendég
Vas. Szept. 10, 2017 2:18 pm
írta:  Snow White
Szer. Aug. 30, 2017 3:20 pm
írta:  Jeff Radcliff
Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm
írta:  Vendég
Szer. Aug. 23, 2017 3:30 pm
írta:  Eloise McMittens
Kedd Aug. 15, 2017 5:32 pm
írta:  Robin Rot
Hétf. Aug. 14, 2017 5:37 pm
írta:  Snow White
Vas. Júl. 30, 2017 2:20 am
írta:  Vendég
Kedd Júl. 25, 2017 2:11 pm

Megosztás

Eloise McMittens Empty
Eloise McMittens Empty
 

 Eloise McMittens

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Eloise McMittens
the hero of this fable
Eloise McMittens
Alakváltó ♔

♔ HSZ : 15
♔ Munka : Informátor/Újságíró
♔ Avatar : Jessica Stam
Eloise McMittens Fwd3x87bt373i
♔ Bűbájpontok : 9
Eloise McMittens // Vas. Ápr. 30, 2017 3:15 pm

Eloise McMittens
If you don’t like cats, you don’t like me


életkor: 27
nem: nő
foglalkozás: informátor/újsgíró
pb: jessica stam
eredeti név: macskacicó
csoport: legenda
lakhely: fabletown
attitűd: jó volt, mostanra inkább semleges

alcsoport: alakváltó

Kívül, belül
♔ JELLEM: Szeretem azt gondolni magamról, hogy talpraesettebb vagyok, mint a legtöbb hercegnő. A standard hercegnőlét egy sarkalatos pontja az, hogy hagyták elraboltatni magukat egy sárkánnyal, vagy elaltathatja őket egy banya, aztán várják a szépreményű szerencsétlen herceget, aki majd megmenti őket. Hogy mondjam? Számomra ez teljesen kiábrándító. Annak idején én is ülhettem volna és reménykedhetek, hogy a sült galamb a számba repül, de mit értem volna vele? Önmagától csak egy iszonyúan dilis pasi kérte volna meg a kezem, így ki kellett találnom egy cselt, valamit, ami által végül saját sorsom kovácsa lehetek. Mondhatni talán, hogy túlélőnek születtem és nem szokásom könnyen feladni. Igen, mostanra egyre inkább szeretek trükközni is, de most csodálkozik bárki is ezen? Itt, ebben a sok tudatlan emberrel megáldott világban, ahol nem teremnek aranyalmák és gyémántkörték kénytelenek vagyunk mindent bevetni a túlélését… én pedig hajlandó vagyok erre… egy pontig. Azért némi morál belém is szorult, de valamiből nekem is meg kell élni, az aranytartalékok odaát maradtak.
Kellemetlen tulajdonságom továbbá az is, hogy nagyon jól tudok haragot tartani. Lehet, hogy azt mondom később neked, hogy nincs semmi baj, de… én nem felejtek. Ha valaki egyszer cserbenhagyott, az ne várja el azt, hogyha ő kerül slamasztikába, akkor tárt karokkal fogadjam. Lehet, még inkább meg is nehezítem a dolgát, ha arról van szó.
Talán kicsit öntörvényű is vagyok és nem szeretem, ha mások akarják megmondani nekem, hogy mit csináljak. Persze, kérni lehet, de parancsolni… oké, hogy lejjebb zuhantam néhány osztállyal, de ez nem jelenti azt, hogy én lettem a Keljfel Jancsi! Ő néhány utcával lejjebb lakik.
Meg aztán… nem akarok túlzottan kötődni senkihez. Igen, alapjába véve kedves vagyok az emberekkel, szívesen beszélgetek velük, de hogy mélyebben feltárulkozzak, keressem a társaságukat – na azt már nem. Talán ebben is hasonlítok egy macskára. Azokhoz járok vissza, akik hasznot hoznak és addig a pontig, amíg nem találok jobbat. Nem akarok túlzottan megbízni bennük… aki egyszer már ráfázott, az nem akar kétszer ugyanabba a hibába esni.
És… ne merészeld előttem rázogatni a lézer pointert, mert megkarmollak.

♔ KÜLLEM(emberi): Nem is hercegnő a hercegnő hosszú, szőke haj nélkül… vagyis édesanyám ezt előszeretettel hangoztatta. Tény, ezt a luxust még a mai napig megengedem magamnak, erre a hosszú loboncra mindig ügyelek, hogy jól álljon. Magasságomat tekintve… nos, örülnék, ha elérném legalább a 170 centit, de nem ezt a lapot osztotta nekem a sors, így beérem azzal, hogy alulról súrolom a 165-öt. Vonásaimban van némi macskás, egykori tanítóm ezt sokszor hangoztatta is… de ezt szeretném minél előbb elfelejteni. Épp ezért, ha valaki ezt megemlíti, akkor általában egy kis időre az arcomra fagy a mosoly. Összességében úgy hiszem, hogy egészen megnyerő személyiség tudok lenni, meg aztán ha hallanak a hátteremről, akkor minden kétség elszáll a többi mesehősből. Ó, hogy ő „csak a Macskacicó”? Akkor biztosan egy kedves kis hercegnő, aki mindjárt dalra fakad a madarakkal, meg ilyenek. Vicces, hogy sokak még mindig megragadtak azokban a régi előítéleteikben, miszerint csak fekete és fehér jellemek léteznek, szürke pedig nincs… de megint elkalandoztam, nem de?
Azt hiszem elmondhatom magamról, hogy karcsú vagyok, de ezt azt hiszem a rendszeres testmozgásnak, meg az alkalmanként bekövetkező koplalásnak köszönhetem. Mérhetetlenül rondán tudok nézni azokra, akik arról áradoznak, hogy genetikailag tökéletesnek születtek… lábam, a szájatokba édeseim, mindenki tudja, hogy nem egy rejtett kis fiola bujkál a spájzotokban, ami megegyszerűsíti az életeteket ebből a szempontból.
Öltözködés… komolyan, bevallom őszintén, hiányzik a pompa. Olyan szívesen szuszognék újra egy selyem takarón, hatalmas párnák között… de ez most még egy darabig csak álom marad. Épp ezért akad egy-két jobb ruhám, hogyha olyan helyre kellene besurranni, ahol dress code van, de amúgy inkább a praktikumra törekszem. Vagy inkább kénytelen vagyok praktikus lenni.  

♔ KÜLLEM(állati):  Macska. Hát most mit részletezzek neked ezen, nem láttál még macskát? Oké, én abba a bizonyos trikolor, maine coon macska szerű jelenségek közé tartozom. Igen, tipikus házi cica, aki kellemesen tud dorombolni a kanapédon, de fülsértően tud nyávogni, ha késik a vacsora. Tudod, ez már csak ilyen.


Egyszer volt...

Legrövidebben talán úgy írható le a történetem, hogy „A macska, aki rávett egy ember, hogy feleségül vegye.” Persze, a dolgok ennél jóval árnyaltabbak, de ha röviden kellene összefoglalnom, akkor ennyit mondanék róla. Ó, hogy te minden mocskos kis részletre kíváncsi vagy? Általában inkább én szoktam kérdezni, de tudod mit? Legyen. Mesélek magamról, mert te egy igazán érdekes személynek tűnsz… no meg mint tudod, minden információnak megvan a maga ára, csak úgy kíváncsiskodj. Hol is tartottam? Áh, igen. Mint a legtöbb mesében, én is egyetlen gyermeke voltam egy boldog királyi párnak, akiknek sikerült magukra haragítania egy varázslómestert (aki eredetileg a tanítóm volt… hosszú történet), aki aztán persze oda ütött, ahol a legjobban fájt: a palotánkból hatalmas-sűrű erdőt, a szolgákból állatokat, belőlem pedig egy bolhás kis lábtörlőt csinált. Persze, mint minden ilyen esetben, kaptunk egy menekülő utat:  ha valaki feleségül kér engem macska alakomban, akkor megtörik a varázs. De… most komolyan. Ki kérne feleségül egy macskát? Jól látod, isteni szerencse volt, hogy akkor belefutottam együgyű ex-férjembe, akit sikerült rábeszélnem az alkura, a varázslat megtört, mi pedig boldogan éltünk, amíg meg nem… ó. Hogy nem így történt? Naná, hogy nem. Mert akkor most nem tengetném itt, egy lepusztult krimóban az időmet veled, a múltamon filozofálva.
De ugye, mint általában, a legtöbb mese csak a szépet és a jót mutatja be a főhős életéből. Meg kell ám felelni annak a bizonyos „boldogan, amíg meg nem” elvnek, így nem meglepő, hogy egy szó se esik a megátkozásom mögött megbúvó pontos okokról. Talán… kezdjük az elején. Drága szüleim akkoriban úgy gondolták, hogy egy valamire való hercegkisasszony valamennyire ért a varázsláshoz is, ha más nem, akkor azért, hogy egy csettintéssel eltűntesse a port az éjjeliszekrényéről – így fogadtak mellém egy varázslómestert. Eredendően inkább az illúzió mágiákban jeleskedtem, így arra fektettünk egyre nagyobb hangsúlyt – sok időt töltöttünk együtt, felnéztem rá, mint ahogy az ember a tanítójára szokott, nem gondoltam túl a dolgokat. De mint kiderült, ez csak részemről volt így. Később szembesültem azzal, hogy tanítóm megkérte a szüleimtől a kezem, akik persze hallani se akartak a dologról, elvégre egy hercegnek, esetleg egy királynak szántak, nem pedig egy úgynevezett „egyszerű halandónak”. Ezen persze mesteren feldühödött… és a történet folytatása már ismert. Talán úgy gondolta, hogyha ő nem vehet el, akkor ne tudjon senki – és ki kérne feleségül egy macskát? Igen, igen, az ex-férjem megtette, de az megannyi szerencse és furmány eredménye volt. Mindenesetre taníttatásom megakadt az illúzióknál… és bár próbálkozhattam volna azzal, hogy macska alakomban olyan illúziót keletek, amivel embernek tűnhetek, de hidd el, kis szőrös bolhazsákként nem a legegyszerűbb a varázslás, főleg ha kifejezetten a kezdő szinten vagy.
Azóta persze nem láttam a nevén nem nevezett mestert… őszintén, nem is nagyon akartam látni, volt egy eléggé lókötő férfi az életemben a férjem személyében, nem akartam, hogy egy másik miatt is fájjon a fejem. Persze, azóta eléggé sok minden változott és mondhatni külön öröm volna, ha Aidan lenne továbbra is a fejfájásaim egyetlen okozója, de az utóbbi időben akadtak bőven olyan dolgok, amik megnehezítik a mindennapjaim. Tudod, hogy van ez… munka, csekkek, szőrcsomók… csak a szokásos halandó dolgok.


KÉPESSÉG:
♔ ALAKVÁLTÁS: Képes váltogatni macska és emberi alakja között. (Hátránya lehet az, hogy túlzott veszély esetén, avagy ha nagyon kiborul, akkor akár akarata ellenére is felveszi a macska alakot.)

♔ ÁLLATI ÖSZTÖNÖK: Állat alakjából kiindulva azt kijelenthetjük, hogy fizikum szempontjából semmivel se lesz erősebb, mint egy átlag ember, viszont a sötétben jóval jobban lát, macskaügyességgel kúszik-mászik és a többi érzéke is jóval kiélezettebb.

♔ ILLÚZIONISTA: Más emberek elméjének és érzékeinek megtévesztését az utóbbi időben egyre magasabb szinten űzi, immár varázslat formájában is. Hirtelen a semmiből feltűnik egy fal? Vagy meg mertél volna esküdni rá, hogy az előbb még ott volt egy ajtó? Nézd meg jobban. Érintsd meg. Amint rájössz, hogy az egész csak illúzió, a káprázat semmivé válik.

♔ ALTATÓ:  Dorombolásával képes álomba ringatni azokat, akikre rákoncentrál. Itt persze nem hatalmas tömegekre kell gondolni, inkább egy-két emberre, azok is maximum két-három órás időintervallumban térnek nyugovóra – kivéve akkor, ha valaki fel nem rázza őket, avagy ha eleve nagyon fáradtak voltak. Az utóbbi esetben értelemszerűen az alvás hosszabb időre is elnyúlhat.


A Földi lét

Átkozottul rossz kedvem volt, de ez nem véletlen, hiszen az egész napom kész csőd volt. Az újságnál közölték, hogy a cikkem határideje két napot csökkent és holnaputánra már kellene, az ex-férjem is aznap hívott fel némi bájcsevejre, meg aztán persze, hogy látnom kellett Őt, miközben valami nagykutyákkal diskurált. Azóta nem találkoztunk, mióta volt „szerencsém” megátkozódni, de Fabletown túl kicsi, hogy egyszer ne sodorjon össze minket a sors. Legszívesebben ott helyben hozzávágtam volna a magas sarkú cipőmet, hátha átlyukasztja a fejét, de volt egy olyan sanda gyanúm, hogy mint minden normális mágusnak, neki is megvan a maga védelme. Azt az örömöt pedig nem adhattam meg neki, hogy kiröhögjön. Mivel időszűkében voltam ezért nem követhettem őt, de volt egy olyan érzésem, hogy nem akkor láttam utoljára. Tény, a bosszú az utolsó volt a listámon, amivel foglalkoznom kellett, mégis olyan kielégítő volt elképzelni azt, ahogy börtönbe zárják azt az idiótát. Sajnos, ehhez első körben találnom kellett volna valami terhelő bizonyítékot vele kapcsolatban, ami már jóval nehézkesebb dolognak tűnt, de nem az a típus vagyok, aki könnyen feladja.
Hangulati ingadozásomat tehát csökkentette a merengés, de ettől még nem írta meg magát egy cikk sem, a ruhák se mosták ki magukat és nem válok hirtelen milliárdossá egy semmiből feltűnő nagybácsi által. Ez már nem az a világ.
- Dana! - kiáltottam ki a nappaliból, miközben még mindig az előttem teljesen üresen álló word dokumentumra meredtem. Egy átkozott ötletem se volt, hogy mit írjak!
- Igen? - dugta ki a fejét a konyhából. Mikor felnéztem, akkor pillantottam meg, hogy az arca egy merő liszt, amiből megállapíthattam, hogy újra a sütéssel próbálkozik. Mindenkinek volt valami, amiben kifejezetten tehetségtelen volt… az utolsó megmaradt szobalányom pedig mérhetetlenül szerencsétlen volt, ha a főzés került szóba.
- Eredetileg azt akartam kérni, hogy főzz nekem egy kávét, de… inkább csak annyit mondok, hogy ne robbantsd fel a konyhát.
- De ez most sikerülni fog, tényleg!
- Hát jó… - nem akartam ünneprontó lenni, de volt egy olyan érzésem, hogy ennek egy nagy szellőztetés lesz a vége. Jobb esetben legalábbis csak ennyi volt a listán a mosogatás mellett.
Nem sokkal később hallottam, ahogy két bögre koppan az asztalon, majd valaki lehuppan mellém a kanapéra.
- Mit írsz?
- Cikket.
- Nem is gondoltam volna!
- Ne ironizálj, árt az aranyos megjelenésednek - mosolyodtam el, majd Dana felé fordultam. - Most csak egy hülye reklám cikk lesz egy helyi cégnek, de valami frappáns szöveget kellene hozzá kitalálnom, ami nehezemre esik.
- Aidan hívása miatt? - áhh, vagyis tudta, hogy a kisherceg telefonált! Jól megjátszotta az alvást.
- Is. Azt mondta, hogy New Yorkban megismert egy lányt… köze sincs a mesékhez, de úgy érzi, abban a nőben megtalált mindent, amire szüksége van és ténylegesen válni akar - sóhajtottam fel, miközben a kávémért nyúltam. - Nem mintha hibáztatnám. A mi házasságunk csupán csak egy alku volt, mostanra pedig se neki, se nekem nem hoz semmi előnyt a kapcsolatunk.
- De… mégis csak együtt voltatok majdnem tíz évet!
- Nyolcat.
- Jó, akkor nyolcat, de mint látod, pontosan emlékszel rá!
- Igen, emlékszem, de ez változtat valamit? Nem. Aidan volt olyan kis idióta, hogy feleségül vegyen egy macskát, mert nem volt más választása… hacsak nem az erdőben lévő özvegy öregasszonyt nem vette volna feleségül. Én voltam az egyszerűbb választás. Tény, a mai napig lekötelezve érzem magam Aidan hibbant apja felé, aki képes volt néhány nyilat feldobni a levegőbe és kijelenteni, hogy arra keressenek menyasszonyt, amerre a nyiluk mutat… hihetetlenül hitt a csodákban- mosolyodtam el egy kicsit. Tény, kedveltem az öreget, akármennyire nem volt százas. Mindig is pozitívan gondolkodott, a legrosszabb helyzetekben is meglátta a pozitívumot… egészen a haláláig. Ó egek, tényleg hiányozz az öreg!
- Értem, de… szerintem akkor is fontos volt neked. Nem mondod, de én tudom, hogy igenis megviselt mikor úgy döntött továbblép.
- Igen, mert kényelmes volt a jelenléte.
- Áltasd magad, de engem nem tudsz becsapni. Mindegy is… ugye, akkor most csak cikkeket kell írnod?
- Hogy érted?
- Hát úgy, hogy nem vállaltál olyan munkát.
- Olyan munkát? Dana… ha nem vállalnék, akkor ennyit se engedhetnénk meg magunknak! Mióra Aidan pénze is kiesett végképp nem tudjuk magunkat fenntartani csupán csak annyiból, hogy én cikkeket írogatok, te pedig másoknál takarítasz! Pont ez az, amit ő se értett meg. Senki se fogja utánunk utalni az anyagi javakat és ahhoz, hogy több pénzünk legyen néha be kell piszkolni a kezünket és…
- Nem hallak, nem hallak, nem hallak, nem…
- Csss! Jó, jó, nem folytatom, ringasd csak magad a mesevilágos elképzeléseidben.
- Úgy is teszek! Egy nap majd te, vagy én találunk valakit, aki felkarol minket és…
- Ez már az elejétől kezdve rosszul hangzik.
- …és boldogan élünk, amíg meg nem halunk!
- Pompás. De addig is… mi ez az égett szag?
- Neee, a sütik!- Dana hirtelen felpattant a helyéről, hogy aztán a konyha felé iszkoljon. Ahogy sejtettem, nem úsztuk meg a szellőztetést és egy darabig úgy tűnt, hogy a tepsinek is búcsút mondhatunk, annyira beleégett a „sütemény”. Igazából nem akartam megtudni, hogy miből készült, elvégre egy normális süti biztosan nem vett volna fel olyan formát, mint amilyet Dananak sikerült kiviteleznie.
Mindent összevetve azért nem éltünk olyan rosszul, tényleg nem. Voltak rosszabb hónapok, akadtak jobbak, megesett, hogy jobban összetörtem magam, mint amennyire kellett volna egy-egy settenkedős, megfigyelős eset kapcsán, de végül is megvoltunk. Nem tudtam pontosan, hogy Dana miért maradt mellettem, elvégre már rég megpattanhatott volna, hiszen nem volt a szobalányom, mégis mellettem maradt. Be nem vallottam volna, de kifejezetten örültem ennek. Legalább egy valamim megmaradt abból a régi időszakból, ami Hazaföldre emlékeztetett. Eszembe juttatta, hogy egykor több voltam holmi kis újságíró informátornál, ami képes volt előre hajtani, emlékeztetni arra, hogy többre vagyok hivatott. De mégis… mi az a több?


Finomhangolás


♔ CÉLJAIM ♔

Megmenteni a világot a gonosztól… pffffff! Még az átok előtt talán belementem volna ebbe, de most… hát, leginkább az a célom, hogy ne kerüljek vissza a Farmra, továbbá képes legyek fenntartani magamat anélkül, hogy aztán illegális ügyletek miatt dutyiba csukjanak. Ó, ide köthető még az is, hogy ne füleljenek le, miközben kihallgatok másokat, ez aztán egy igazán sarkalatos pont. Jó, a fő célom az, hogy visszaszerezzem mindazt, ami egykor az enyém volt, mert iszonytató módon elegem van abból, hogy az elitek között immáron senkinek számítok, az alsóbb rétegek között meg burzsuj kis hercegnő palántának. Előítéletes idióta mind. De majd meglátják, hogy nem a múltunk és a megjelenésünk, hanem a most végrehajtott tetteink alapján kell ítélkezni.
Apropó, ítélkezés. A bakancslistámon van az is, hogy minimum börtönbe juttatom azt a seggfej mágust, vagy valamilyen formában megbosszulom az átkozós műveletet… de ennek kivitelezése még idő és tervezés. Nagyon sok tervezés.


♔ KAPCSOLATAIM ♔

Hercegek és hercegnők, királyok és királynők… régen, a hátteremből kiindulva többüket legalább látásból ismertem, elvégre én is annak az osztálynak a tagja voltam. Az más kérdés, hogy mikor menekülni kellett, akkor szerencsétlen személyem azok közé tartozott, aki az anyagi javaiból alig tudott valamit átmenteni, így fel kellett találnom magam ezen az új helyen. Ó, hogy miért nem kértem tőlük segítséget? Ugyan már… mindenki magát mentette, nem hogy még másokkal foglalkozzon!
Azóta bővült kicsit az ismerősi köröm néhány alvilágibb figurával, na meg akarva-akaratlanul összesodor a sors egy-két hasonszőrű alakváltó „kollégával”.
Akadnak persze varázshasználók között is ismerőseim… de egykori tanítómat messzire kerülöm. Legszívesebben kikaparnám a szemét annak a seggfejnek… az ex-férjemével egyetemben.


♔ FELAJÁNLÁSAIM ♔


Van egy titkod, amit nagyon-nagyon nem szeretnél, hogy napvilágot lásson? Jól vigyázz, mert ha érdekes személynek tűnsz, akkor egy kis bundás állat lehet néha feltűnik a környezetedben, azon ügyködve, hogy egy leleplező cikket írjon rólad.
Esetleg szükséged van valami információra, valami szaftos pletykára egyik ellenlábasodról, ami előrébb vihet? Nos, akkor én vagyok a te embered… vagy macskád. Ahogy jobban tetszik. Legális keretek között inkább csak cikkeket írok, de jó pénzért hajlandó vagyok vásárra vinni a bundámat, hogy az informátori hálózatot beizzítva megszerezzem neked azt a tudást, amire vágysz. Lehetsz király, vagy utcai csavargó, amíg van pénzed, addig állok rendelkezéséedre.


Adatok

típus: saját
forrás: magyar népmesék + saját
főkarakter
user: enoia




A hozzászólást Eloise McMittens összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 05, 2017 10:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Reynard T. Fox
the hero of this fable
Reynard T. Fox
Alakváltó ♔
Admin ♔

♔ HSZ : 51
♔ Hely : A Farm
♔ Munka : Hivatali jogi képviselő
♔ Avatar : Joe Dempsie
Eloise McMittens Tumblr_inline_odvdwqvhOA1tae3h3_500
♔ Bűbájpontok : 6
Re: Eloise McMittens // Hétf. Május 01, 2017 4:57 pm

Elfogadva!

♔ KEDVES MISS... CICÓ? ♔

Engedd meg, hogy örömömet és rajongásomat fejezzem ki az iránt, hogy szerény(telen?) személyed képében üdvözölhetjük köreinkben az első hungarikumot, ami kivételesen nem a pálinka, és mégis örülünk neki.

Az egész lapot úgy, ahogy van, nagyon élveztem olvasni, teljesen egyben volt az elejétől a végéig, ráadásul még végig is vigyorogtam a stílust, ami az egészet átitatta. Amit szerettél volna átadni Macskacicóval, szerintem 200%-osan át is jött. Ami még kiemelendő, hogy a saját, személyes szálaidat milyen megkapóan illesztetted bele az oldal világának működésébe. Újabb - megítélésem szerint - hiteles karakter csatlakozott közénk, akiben túlteng az elégedetlenség a legendák helyzetét illetően. Olyasvalaki, aki kénytelen-kelletlen lealacsonyodik, és olyasmiket tesz a létminimum fenntartása érdekében, ami egykori rangján, méltóságán aluli. Mégsem csapott át az egész hatalmas drámába, amit külön köszönök, illetve azt is, hogy az egész karit olvashattam.

A képességekkel kapcsolatban akad egyedül némi kötözködni valóm. Az Illúziókeltést én nem igazán gondolom szükségesnek a karakter szempontjából, kicsit túlzónak érzem - hacsak nem volt hasonlója az eredeti Macskacicónak, bár erről én szégyenésgyalázat, nem tudok. Ha az utóbbi eset nem áll fent, akkor kérlek, hogy azt a képességet vegyük ki.

Kérlek, hogy foglalj avatart, legendát és képességet! Továbbá válassz 1 darab, maximum 100 Bűbájpont értékű Bűbájt, amivel megkezded a játékot, valamint jelezd azt is, hogy megkezded-e a felhasználást most rögtön, vagy majd egy későbbi időpontban.

Most pedig sicc a városba! Very Happy


Vissza az elejére Go down
 

Eloise McMittens

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♔ Fabletown FRPG ♔ :: Guidebook :: Elfogadott karakterek :: Legendák-