KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Karaktercsere

Karakternév:


Jelszó:



írta:  Vendég
Szomb. Szept. 30, 2017 10:23 pm
írta:  Snow White
Vas. Szept. 17, 2017 9:01 pm
írta:  Vendég
Vas. Szept. 10, 2017 2:18 pm
írta:  Snow White
Szer. Aug. 30, 2017 3:20 pm
írta:  Jeff Radcliff
Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm
írta:  Vendég
Szer. Aug. 23, 2017 3:30 pm
írta:  Eloise McMittens
Kedd Aug. 15, 2017 5:32 pm
írta:  Robin Rot
Hétf. Aug. 14, 2017 5:37 pm
írta:  Snow White
Vas. Júl. 30, 2017 2:20 am
írta:  Vendég
Kedd Júl. 25, 2017 2:11 pm

Megosztás

Snow White aka Hófehér(ke) Empty
Snow White aka Hófehér(ke) Empty
 

 Snow White aka Hófehér(ke)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Snow White
the hero of this fable
Snow White
Hercegnő ♔
Moderátor ♔

♔ HSZ : 82
♔ Hely : Fabletown Business Office
♔ Munka : Polgármester helyettes
♔ Avatar : Katie McGrath
Snow White aka Hófehér(ke) Tumblr_n8bhk8u8Wa1r1nrxmo1_250
♔ Bűbájpontok : 10
Snow White aka Hófehér(ke) // Csüt. Ápr. 06, 2017 11:25 am

Snow White
"I'm SNOW goddamn WHITE. I look after MYSELF. I look after my OWN. And I NEVER lose!"


életkor: 32
nem: Nő
foglalkozás: Polgármester helyettes
pb: Katie McGrath/Grafikus
eredeti név: Hófehérke
csoport: Legenda
lakhely: Fabletown
attitűd: Pozitív

alcsoport: Hercegnő

Kívül, belül
♔ Bárki, akitől megkérdezed szinte biztos, hogy a "jégkirálynő" jelzővel illeti a hozzáállását a világhoz. A Szőke herceggel való válása hidegen és független hagyta. Megmutatta többször is, hogy elég karizmatikus és képes vezető szerepet betölteni, akár a város élére állva szükséghelyzetben is. Időnként ellentmondást nem tűrőnek tűnik, mintha túl öntudatos volna és határozottan nyomatékosítja az emberekkel szemben a hatáskörét. Annak ellenére, hogy hírnevét ismeri mindenki, Hófehérnek valójában mégis könyörületes szíve van, ami nyilvánvalóvá vált Bigby és Toad fia, TJ kapcsán, ahol nyíltan szívélyes hozzáállást tanúsított irányukba. Ha hagyják, idővel megmutatja önmagát, hogy őszintén törődik a kevésbé szerencsés fabulákkal, és nagyban vágyik rá, hogy többet tegyen és segítsen nekik még inkább. Azonban erős hite van az igazságszolgáltatásban, amit hajlamos mások érdekei elé helyezve ráerőltetni a közösség egészére. Kifejezetten demokrácia párti, ugyanakkor a város vezetőinek kell vitás helyzetekben kimondania szerinte a végső döntést.

Kifejezetten szereti az állatokat, főleg a madarakkal ápol igen jó viszonyt ezt az adottságát - hogy jól tud bánni az állatokkal, illetve hamar szót ért velük - még Hazaföldről hozta magával és a lakásának ablakában is madáretetőt tart, ahová eleséget szór ki rendszeresen kis vendégei számára. Rendkívül lojális és hatékony hivatalnok, ugyanakkor társas kapcsolataiban nehezen találja meg az érzelmi kötődést. Az ex-férje, Szőke herceg azt terjeszti a háta mögött, hogy elárulták és elhagyták mindazok, akiket Snow valaha is szeretett, beleértve a mostohaanyját, a nővérét, Rózsapirost és a Szőke herceget. Mondhatjuk úgy, hogy a történtek hatására érzelmileg bezárkózott és egyetlen káros szenvedélye a munkaalkoholizmusa lett. A házasságában ért korábbi kudarcai arra sarkallták, hogy sose engedje magát újra szerelembe esni és jobban vigyázzon a szívére mint korábban. Ha szomorú, akkor az "Edward Bear's Candies" nevű boltból való csokoládét eszik. A csokoládét hívja az "egyetlen bűnének". Bigby állítása szerint, a férfi meg tudja mondani Snow hangulatát a pézsmája megváltoztatásával; és azt is tudta ezáltal, hogy a Hófehér csak ritkán boldog és gyakran nagyon magányosnak érzi magát.

"Valamikor réges-régen egy királynő ült az ablakánál, varrogatott és közben nézte, hogy hullik a hó. Megszúrta az ujját, és pár csepp vére az ablakpárkányon gyűlt hóra esett. Míg a vért nézte a havon, azt kívánta, hogy bárcsak olyan gyermeke születne, akinek bőre fehér, mint a hó, az ajkai pirosak, mint a vér, és a haja fekete, akár az ében. Nemsokára aztán a királynő világra is hozott egy leányt, akinek a bőre fehér volt, az ajkai vörösek, s a haja ébenfekete. A kis hercegnőt Hófehérkének nevezték." ~Hófehérke és a 7 törpe [Grimm testvérek összegyűjtött meséi]

A fenti történet fényében talán nem meglepő, ha azt mondják kivételesen szép nő; aki belépve egy terembe képes minden tekintetet magához ragadni. Kisugárzásából, tartásából árad valami fenséges, vitathatatlanul megmondható első ránézésre, hogy királyi sarj. Nem különösebben magas, inkább alacsony, törékeny alkat. Bájos arca, jóságos és okosan csillogó tekintete van. Hosszú, ébenfekete haj lágy hullámokban omlik a hátára. Gyakran fogja össze valamilyen módon, hogy ne zavarja a munkájában és csak otthon ereszti szabadon, de alváskor mindig befonva hordja a könnyebb kezelhetőség érdeklében. A ruháiban a kékes árnyalatokat kedveli, amik kiemelik természetes kék szemét. Ezért mindig visel valami kéket. Általában drapp vagy szürkés kék színű kosztümben van, amihez egy fehér hópelyhekkel díszített, kék blúzt visel. A sminkelés nála egy nagyon egyszerű dolog. Egy szemceruzával kihúzza a szemét, enyhe fekete (néha kék) sminket tesz a szeme köré, ajkaira vörös rúzst ken. Néha viszont természetes marad, semmi smink, mivel úgy is nagyon szép az arca. A nyakában mindig megtalálható egy apró medál, ami számára nagyon fontos.


Egyszer volt...

SHORT STORY: Hófehérkét azt hiszem nem kell senkinek sem bemutatni. Az emberi világban ő az egyik legközismertebb és közkedveltebb mesehős alak, akinek többféle változatban is ismeretes a története. Van aki a Hófehér és Rózsapirosból ismeri, mások a Hófehérke és a 7 törpéből. De ugye kinek a pap, kinek a paplan... valójában eme két történet még, ha lazán is, de egymást átfedve és összekapcsolódva Snow múltját jelenti. Hogy ott, ahol a mesék véget értek mi történt vele? Nos, rájött hogy az élete nem teljesen fenékig tejfel és sajnos az örökkön örökké sem tart túl elég sokáig még egy mesehős számára sem. Mióta a világunkba került, Snow évtizedek óta Fabletown helyettes Polgármestereként ténykedik (a várost megalapító fabulák egyikeként); ami azt jelenti, hogy végeredményben mindent ő intéz ténylegesen a polgármester helyett, éppen ezért minden Legenda jól ismeri a nevét. Még a Hazaföldön elvált a Szőke Hercegtől - aki nem sokkal összeházasodásuk után megcsalta a testvérével Rózsapirossal -, azóta nincsenek túl jó kapcsolatban, ahogy a Hét Törpével sem.

KÉPESSÉG: Nincs különleges képessége, viszont valódi természetéből adódóan rendkívül empatikus, gondoskodó és nyílt szívű; emiatt könnyen ráérez az állatokkal való bánásmódra! Ha nem vállalt volna meghatározó szerepet a város életében mint alapító, valószínűleg állatmenhelyet üzemeltetne és velük foglalkozna. Odahaza is madarakat tartott, rendkívül közel állnak hozzá eme állatok.


A Földi lét
Már későre járt, amikor megtaláltam... közvetlenül a Woodlands lépcsőjén.
~Édes Mesélőm, azok a fenn akadt szemek?! Mégis mit tegyek? Kihez forduljak ezzel?!~ Töprengtem el az első sokk után. Azonnal kerítettem egy kabátot Grimble-től és ráterítettem, remélve senki sem veszi rajtam kívül észre mi van alatta amíg szerzek segítséget. ~De kiben bízhatnék meg?~ Gyilkosság történt Fabletown városában, mióta megalapítottuk a várost az első; és tudtam, hogy ki jelenleg az egyetlen ember vagyis fabula, akivel ezt mielőbb közölnöm kell. Azonnal visszasiettem az épületbe, és a liftbe szállva meg sem álltam a sheriff apartmanjáig, ahol előbb kopogtam, majd csöngettem is. Reméltem, hogy itthon találom Bigby Wolf-ot; hiszen ilyenkor a pihenő idejét tölti elvileg. Idegesen toporogtam az ajtóban, várva hogy a férfi ajtót nyisson végre. Szorított az idő, a nyomás és a feszültség egyre csak nőtt rajtam és féltem elszalasztom az esetleges gyilkost a késlekedés miatt.

Fabletown több szempontból különleges minden hazátlan fabula számára. Itt a Hazaföldről való kényszerű távozás után mindenki tiszta lappal kezdhetett, eltöröltük vagy inkább fátylat borítottunk a múltbéli ballépésekre. Régi gonosztevők kezdhettek itt új életet, így eshetett meg hogy a Nagy Gonosz Farkas - kinek a mai napig rettegik a nevét a legtöbben - lett a város (köz)biztonságának őre. Neki elég tekintélye volt, eléggé féltek a múltja okán tőle mások ahhoz, hogy egy-egy intézkedés közben ne kérdőjelezzék meg mit és legfőképpen miért tesz. Ha intézkednie kellett, így tudta biztosítani a rendet és a törékeny békét... egészen mostanáig. Az ajtó nyílik, én pedig időt sem hagyok a farkasnak felesleges kérdésekre.
- Azonnal ki kell, hogy gyere velem a Woodlands udvarára Bigby! - Hangom egyszerre felszólító és sürgető, arcomra kiül minden korábbinál inkább zaklatottságom, mégis igyekszem tartani magam; elvégre a polgármester távollétében én látom el a Hivatal képviseletét.

Szó nélkül érünk a lifttel le, majd sétálunk ki az épületből; nem vagyok most beszédes kedvemben, különben sem szeretném ha ez illetéktelen fülekbe jutna és pletykák kelnének szárnyra még azelőtt, hogy kideríthetnénk mi is folyik itt. Odakint megállok a lépcsőnél lévő kabát mellett és hagyom had rántsa le a leplet a fejről a férfi. Szegény lány, égnek meredt szeme, a tekintete a semmibe fókuszálva veszik tova. Nem is szívesen nézek oda - épp elég volt egyszer látnom, amikor megtaláltam -, így inkább beszélni kezdek.
- Én nem láttam semmit. Fogalmam sincsen, hogy ki tehette vagy, hogy lehet ez a rejtélyes lány ki lehet. Én nem... nem is ismerem Bigby. Én csak... csak megtaláltam. Itt hevert a lépcsőn, a szemei fenn akadva! Nem hagyhattam csak így itt heverni, így... így letakartam Grimble kabátjával, hogy ne vegye senki más észre és azonnal a keresésedre indultam! Nem nyúltam semmihez! - Igyekeztem összeszedni a gondolataimat, miközben mégis egyre inkább kérlelő és kétség beesett volt a hangom; nyoma sem volt benne a korábbi hivatalos és parancsoló hangnemnek. (452)


Finomhangolás


♔ CÉLJAIM ♔

Fabletown városát biztonságban tudni, őrizni a rendet és a békét. Megtalálni Faith gyilkosát és igazságot szolgáltatni. Találni egy rendes fabulát, aki mellett boldog lehetek... de elég az ábrándokból.


♔ KAPCSOLATAIM ♔

RÓZSAPIROS | ROSE RED | Húgom, aki elcsábította az ex-férjemet.
SZŐKE HERCEG | PRINCE CHARMING | Ex-férjem, látni sem akarom.
BIGBY WOLF | THE BIG BAD WOLF | Sheriff, hivatali munkatárs, talán még barát is vagy valami nagyon hasonló...
COLIN | 3 LITTLE PIGS | Bigby "lakótársa", nem igazán szívlelem és ez kölcsönös azt hiszem.


♔ FELAJÁNLÁSAIM ♔

Bármilyen hivatali ügyintézés kijátszásában - legyen az egy behajtási engedély vagy más, a Hivataltól igényelendő dolog - állok mindenki szolgálatára. Ha segítségért folyamodnál szintén én vagyok az embered. Munkát korlátozott számban tudok szintén biztosítani a (megbízhatónak minősített) fabulák részére a hivatalon belül ugyanis a tisztségek kinevezését is én hagyom jóvá mivel minden rám marad és a polgármester nem csinál soha semmit.


Adatok

típus: hirdetett
forrás: canon (TTG verzió)
főkarakter
user: Rainbowgirl



Felhasznált források:


A hozzászólást Snow White összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 21, 2017 12:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Reynard T. Fox
the hero of this fable
Reynard T. Fox
Alakváltó ♔
Admin ♔

♔ HSZ : 51
♔ Hely : A Farm
♔ Munka : Hivatali jogi képviselő
♔ Avatar : Joe Dempsie
Snow White aka Hófehér(ke) Tumblr_inline_odvdwqvhOA1tae3h3_500
♔ Bűbájpontok : 6
Re: Snow White aka Hófehér(ke) // Pént. Ápr. 21, 2017 12:01 am

Elfogadva!

♔ KEDVES SNOW WHITE ♔

Szerintem sikerült átadnod az Előtörténetedben mindazt, amit a TWAU és a Fables alapján ábrázolt Hófehérkéből megismerhettek azok, akik ismerik az univerzumot. Nem kis feladatnak nézel elébe sem IC, sem OC, én pedig ezúton is nagyon sok türelmet és kitartást kívánok mindkettőhöz! Bízom benne, hogy a munkaalkoholizmusod mellett idővel lesz lehetőséged arra, hogy a személyes életedben is kibontakozz, hogy mi is bepillantást nyerhessünk abba (ABBA Razz ), hogy Hófehérke valójában mennyire mélyen érző nő, aki igenis vágyik rá, hogy néha őt is támogassák és ne csak ő tegye ki a szívét és lelkét másokért. Szurkolok!

Kérlek győződj meg róla, hogy a tesztidőszak alatt minden szükséges foglalást megtettél! Valamint válassz egy tetszőleges Bűbájt a bűbájok közül 100 BP vagy az alatti értékben, ezt pedig jelezd majd, hogy beírhassam a profilodba.

Továbbá a tesztidőszakban való segítségeidért cserébe ugyanezekkel a paraméterekkel válassz még egy bónusz Bűbájt! Tehát összesen kettőt Smile

Itt a vége, fuss el véle! Szaladj a játéktérre!

Ui.: a "Felajánlásaim" részből még Crane nevét szedd ki Wink

Vissza az elejére Go down
 

Snow White aka Hófehér(ke)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Camille Rosenberg aka White Queen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♔ Fabletown FRPG ♔ :: Guidebook :: Elfogadott karakterek :: Legendák-