KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Karaktercsere

Karakternév:


Jelszó:



írta:  Vendég
Szomb. Szept. 30, 2017 10:23 pm
írta:  Snow White
Vas. Szept. 17, 2017 9:01 pm
írta:  Vendég
Vas. Szept. 10, 2017 2:18 pm
írta:  Snow White
Szer. Aug. 30, 2017 3:20 pm
írta:  Jeff Radcliff
Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm
írta:  Vendég
Szer. Aug. 23, 2017 3:30 pm
írta:  Eloise McMittens
Kedd Aug. 15, 2017 5:32 pm
írta:  Robin Rot
Hétf. Aug. 14, 2017 5:37 pm
írta:  Snow White
Vas. Júl. 30, 2017 2:20 am
írta:  Vendég
Kedd Júl. 25, 2017 2:11 pm

Megosztás

Bloody Mary Empty
Bloody Mary Empty
 

 Bloody Mary

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Absinthe Morgan
the hero of this fable
Absinthe Morgan
Urban Legend ♔

♔ HSZ : 19
♔ Munka : bérgyilkos, drogdíler
♔ Avatar : Nadia Esra
Bloody Mary ZDTMktI
♔ Bűbájpontok : 15
Bloody Mary // Vas. Május 21, 2017 7:12 pm

Absinthe Morgan
I'm cold, already dead


életkor: 23
nem: nő
foglalkozás: drogdíler, bérgyilkos,
illegális jövendőmondó
pb: Nadia Esra
eredeti név: Bloody Mary
csoport: legenda
lakhely: mindenhol és sehol se (nincs állandó lakhelye, ideiglenes szállásokon húzza meg magát,
hogy ne keltse fel a Hivatal figyelmét)

attitűd: veszélyes

alcsoport: kívülálló

Kívül, belül
♔ Bloody Mary, két szó, ami mindent elmond. Veszélyes, halálos. Előbb támad, aztán sem gondolkodik. Több vér tapad a kezéhez, mint víz. Megtalálja gyengeségeidet, és ott üt, ahol a legjobban fáj. Kihasznál.

♔ Magas, vékony, kifejezetten jó alakkal rendelkezik megtestesülve,
ami kapóra jön az álcázásban. A legendás vér hajszínében jelenik meg, bőre most is fehér, mint egy hullának (vagy szellemnek?). Szemeiben sötétség ül, és veszély. Azt mondják, mélyen belenézve megpillanthatod a saját halálodat. Próbáld csak ki, ha nem hiszed!


Egyszer volt...

Régen még rendes voltam, tűrtem, hogy ugráltassanak. Járj csak hátrafelé a lépcsőn azzal a tükörrel a kezedben, hátha elesel, és szilánkjai elvágják a nyakadat... Ó, túlélted? Remek, kapsz 0.1 másodpercet a jövendőbeli férjed kinézetéből. Ja, hogy ennyi idő alatt fel sem fogod, mit látsz? Pusza, aranyom, nem volt benne a szerződésben időmegkötés.
Aztán besokalltam. Legendák kezdtek terjengeni... Éjszaka, gyertya, tükör, Bloody Mary-Bloody Mary-Bloody Mary, legyen! Vér, szenvedés, halál. Így jár, aki tiszteletlen. Egy életre megtanulja, hogyan (ne) bánjon velem.

KÉPESSÉG: tükröket portálként használva képes utazni, és egyszerre több helyen is jelen tud lenni, önmagát megsokszorozva.


A Földi lét
Mikor megtestesültem, akkor vált csak igazán mókássá minden. Már nem voltam legendákba zárt szellemként rákényszerítve, hogy visszafogjam magam, nem korlátozódtam csak idézésekre.
Aranykoromat éltem, persze, a Hivatalnak annyira nem tetszett, nekem meg nem akaródzott közösködni. Nem fogok megint behódolni, ahogy évszázadokig tettem.
Belekóstoltam az emberlétbe, és nem engedtem el. A cigi, ivás, drogozás semmi volt, csak a kezdet. Megtapasztalhattam, milyen a valódi gyilkolás, mikor testeddel érzed a kimúló élet rezgéseit. Már nem csak láthattam a vért, nem csak képzeletbeli ruhámra száradt -
igazi, vörös folyadékot onthattam, annyit, amennyit akartam.
Arra is rá kellett jönnöm, hogy valamiből meg kell élnem. Egy drogmaffiára találtam, ahol hamar elértem a csúcsot, remek kereseti forrás, nem akarom feladni, úgy sem, hogy azóta ismernek engem,
tudnak rólam, így bérgyilkos felkéréseim is megsokszorozódtak.
Néha, unalomból üveggömbös jósnak tettetem magam New York lepukkantabb területein, hogy a hagyományoknak élve hazug arcképeket mutogassak nekik.
De nem csak pénzért ölök. Még mindig vannak hitetlenek a világban,
akik nem fogadják el a létezésemet, és olyanok is, akiket az utcán szúrok ki magamnak. Nem tehetnek róla, hogy volt-e bűnük vagy sem, nem tudom, nem igazságszolgáltató vagyok - rosszkor voltak rossz helyen.
Hatalmam van, amit használok.
Pletykák terjengenek azonban egy incidensről, ami máig nem lett bizonyítva.
Volt egy alkalom, egy kliens, aki megidézett. Ember volt csupán,
semmi több. Hogy kíváncsiság vezérelte-e, vagy halálvágy, sosem tudtam meg - ott, mikor megjelentem, egy pillanatra egy számomra ismeretlen érzés fogott el, ahogy a szemeibe néztem. Egy pillanat volt csupán, az sem biztos, hogy felfogta, már a város másik felében jártam.
De ez csak pletyka. Legenda. Azokról meg mind tudjuk, hogy nem valóságosak, igaz?


Finomhangolás


♔ CÉLJAIM ♔

Élvezni ittlétemet, ameddig lehet,
távol a hivatali kezektől.


♔ KAPCSOLATAIM ♔

Minden felbérlőmmel megszakítom a kapcsolatot, egyedül a drogmaffia kiváltságos tagjai ismernek.


♔ FELAJÁNLÁSAIM ♔

El akarsz tenni valakit láb alól? Nagyon jó, én is! A részleteket megbeszéljük.


Adatok

típus: canon
forrás: Bloody Mary mítosz
főkarakter
user: BM


Vissza az elejére Go down
Jonathan Goldman
the hero of this fable
Jonathan Goldman
Király ♔
A Róka jobb füle ♔

♔ HSZ : 47
♔ Avatar : Justin Theroux
Bloody Mary Giphy
♔ Bűbájpontok : 9
Re: Bloody Mary // Hétf. Május 22, 2017 9:27 am

Elfogadva!

♔ KEDVES BLOODY MARY ♔

Rövid, tömör, velős. És ezt a pozitív értelemben mondom. A karakterlapod olvasása után azon tűnődtem, hogy nem volt-e ez egy kicsit túl rövid, de aztán rájöttem, hogy ehhez a legendához ennyi van. Az egyik legijesztőbb, legfélelmetesebb legenda ami a tükör archetípusával operál és ez megvan. Nem is igazán tudnám máshogy elképzelni a karit, mint ahogy te magad megírtad.

Innentől a te dolgod lesz, hogy adsz-e neki neki több réteget, bár azt láttam, hogy az et végén ott volt valami, ami azt sugallja számomra, hogy vannak terveid a karakterrel. Erről persze nekem nem kell tudnom, hogy elfogadjalak. Hogy mit láttál abban az áldozatban, az csak te dolgod még ha engem kimondottan kíváncsivá is tett. A pszichopata elméket nehéz megérteni és jól megírni is, így örülök, hogy nem mentél bele felesleges analízisbe, pusztán maradtál a tényeknél.

Irány avatart, legendát és képességet foglalni, a 100BP vagy az alatti bűbájodat berakhatod a bűbájkereskedőhöz vagy elküldheted nekem pm-ben.
UI.: A képed alatti titulusba Ártó Szellemet fogok írni, tekintve, hogy valami olyasmi voltál amikor még nem testesültél meg. Ha ez nem tetszik, vagy tudsz jobbat, akko nyugodtan írd meg nekem pm-ben. Smile

Vissza az elejére Go down
 

Bloody Mary

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♔ Fabletown FRPG ♔ :: Guidebook :: Elfogadott karakterek :: Kívülállók-