KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Karaktercsere

Karakternév:


Jelszó:



írta:  Vendég
Szomb. Szept. 30, 2017 10:23 pm
írta:  Snow White
Vas. Szept. 17, 2017 9:01 pm
írta:  Vendég
Vas. Szept. 10, 2017 2:18 pm
írta:  Snow White
Szer. Aug. 30, 2017 3:20 pm
írta:  Jeff Radcliff
Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm
írta:  Vendég
Szer. Aug. 23, 2017 3:30 pm
írta:  Eloise McMittens
Kedd Aug. 15, 2017 5:32 pm
írta:  Robin Rot
Hétf. Aug. 14, 2017 5:37 pm
írta:  Snow White
Vas. Júl. 30, 2017 2:20 am
írta:  Vendég
Kedd Júl. 25, 2017 2:11 pm

Megosztás

Molly Grue Empty
Molly Grue Empty
 

 Molly Grue

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Molly Grue
the hero of this fable
Molly Grue
Ember ♔

♔ HSZ : 3
♔ Hely : Farm
♔ Munka : Munkanélküli
♔ Avatar : Evan Rachel Wood
♔ Bűbájpontok : 1
Molly Grue // Szomb. Jún. 03, 2017 9:30 pm

Molly Grue - Schmendrick
karaktered mottója, idézet egy versből vagy dalszövegből


életkor: Kortalan
nem: Nő
foglalkozás:Munkanélküli
pb:Evan Rachel Wood
eredeti név: Molly Grue
csoport: Számkivetett
lakhely: Farm
attitűd: Semleges

alcsoport: ???

Kívül, belül
♔ Valaha jóságos volt, aki foggal körömmel küzdött a jóért, és amiben hitt.  Viszont valami megváltozott benne a Menekülés után. Kissé paranoiás lett, és a féltékenység is előkerült, mint érzés, ez is okozta a vesztét. Túlságosan is akaratossá, követelőzővé vált. Nem érdekelte, hogy a férje nem beszélhet a munkájáról, akarta, hogy megtegye. Nos, nem így történt, ami nem nem tetszett neki, s rátámadt a férjére. A Farmon töltött hosszú idő sem változtatott rajta nagyon sokat. Inkább fagyossá, megközelíthetetlenné vált, a saját maga, és mások védelmében. A lelke legmélyén persze vágyik a szeretetre, főleg az exférjéére, ám van még büszkesége, amit lehet, hogy sosem fog elhagyni. No meg a varázslót is régen látta, szóval kezdi feladni a reményt.

♔ Viszonylag magas teremtés, 170 centi körül van. Elég vékony,
de formás, nincs oka panaszkodni. A bőre rettentően érzékeny,
a napfényre, néha a fehér fal sötétebb nála, könnyedén leég. Öltözködése teljesen átlagos, mivel a Farmot nem hagyja el, meg nincs is kinek kicsípnie magát, akinek meg kitudná, már nincs lehetősége, de az exe rongyokba öltözve is látta már. A haja vörös,
hol lófarokban hordja, hol pedig szabadon hagyja.


Egyszer volt...

Kislányként látta az utolsó unikornist. Minden vágya az volt, hogy máskor is megpillanthassa a nemes állatot. Fiatal nőként elszökött Cully Kapitánnyal, mert azt hitte, hogy az erdei szökevény élet nagyon jó, és kifizetődő. Tévedett. Pár évig a kapitányt, és a csürhéjét szolgálta,mint cseléd. Amikor menekülni akart, akkor találkozott Schmendrickkel, és az unikornissal. Segített nekik, mert hitt a jóban.

KÉPESSÉG: -


A Földi lét
Kint ültem a teraszféleségen. Amikor idekerültem nem akartam senkivel, és semmivel kapcsolatot létesíteni. Erre két négylábú szőrmóknak csak sikerült mellém furakodnia. Bocsánat, Shere Kan, és Bagira egyáltalán nem nevezhető szőrmóknak, még a végén megsértődnének. Arra meg végképp nincs szükségem, csak miattuk nem kergettem magam őrületbe. Még. Aztán a fene se tudja, elég ideje senyvedek már itt. Nekem is elszakadhat az a bizonyos cérna. Megérzem Bagira busa fejét az ölembe, automatikusan simítok rajta végig.  Néha úgy viselkedik, mint egy kismacska.
- Mi történt? – kérdezem kíváncsian.
- Még semmi..De majd fog, mindennap történik valami, nem? – elégedetten bújik a kezembe, én meg halványan elmosolyodom. Ez az állat tényleg az utolsó mentsváram.
- Itt? Nem nagyon. Kint valószínű, hogy igen. – vonom meg a vállamat. Már teljesen lemondtam arról, hogy valamikor az életben kijutok innen. Rátámadtam, az exférjemre, mert paranoiás lettem. Megérdemeltem, amit kaptam. Ha pedig örökre itt kell maradnom, akkor itt maradok. Legalább megtanultam normálisan rajzolni. Az már megint más kérdés, hogy főbb modelleim, a nagymacskák, vagy éppen Ká a kígyó, bár most nincs itt ő sem, ahogy a tigris se. Viszont Bagira is olyan gyorsan tűnik el a színről, hogy meglepődni sem tudok.
- Ezek szerint valami történni fog.. – indulok el sétálni, mivel mást nem nagyon tudok csinálni. De ahogy beljebb haladok rosszérzés kerülget. Egészen addig, amíg fel nem ismerem azt, aki felém sétál. Biztos vagyok benne, hogy nem engem keres, csupán erre volt dolga..Most nem tudtam, hogy itt van, ha tudtam volna elkerülöm messzire, ahogy szoktam. Számba veszem a lehetőségeket, ám jelen pillanatban sehova nem tudok menni, előre, ahol ő is van. Ahogy odaérek, már kerülöm is ki, lehajtott fejjel.
- Én már megyek is.. – még magamhoz képest is halkan szólalok meg. A francba is, nagyon hiányzik. Erre pedig egyáltalán nem volt szükségem.


Finomhangolás


♔ CÉLJAIM ♔

Kijutni a Farmról. Kibékülni az exférjemmel, már ha ez lehetséges.


♔ KAPCSOLATAIM ♔

Elymas; Exférje
Amalthea; Az unikornis, barátféle
Shere Kan; A morcos tigris, aki amúgy kezesbárány
Bagira; A másik kedvenc nagymacskám
Ká; A hatalmas kígyó, akinek néha még mindig nem értem a mondandóját.

A Farm többi lakója


♔ FELAJÁNLÁSAIM ♔

A Farmon vagyok, szerinted?


Adatok

típus: keresett
forrás:Last unicorn
főkarakter
user:Molly


Vissza az elejére Go down
Snow White
the hero of this fable
Snow White
Hercegnő ♔
Moderátor ♔

♔ HSZ : 82
♔ Hely : Fabletown Business Office
♔ Munka : Polgármester helyettes
♔ Avatar : Katie McGrath
Molly Grue Tumblr_n8bhk8u8Wa1r1nrxmo1_250
♔ Bűbájpontok : 10
Re: Molly Grue // Kedd Jún. 13, 2017 3:25 pm

Elfogadva!

♔ KEDVES MOLLY ♔

Nem mondhatnám, hogy kegyesen bánt veled a sors! Bevallom becsülettel ez a mese nekem kimaradt így szégyen szemre nem tudok sokat a karakteredről. Van egy mondás, miszerint mindenki a saját sorsának kovácsa... nos, ez mindkét irányba igaz tud lenni. Tudom, hogy nem könnyű észrevenni magunkban a hibákat, ám csak úgy tudod változtatni az életedet pozitív irányba ha szembenézel a démonaiddal és változtatsz. Hidd el, a kedves ex-férjed is értékelni fogja, ha egy kicsit feladsz az amúgy hatalmasnak tűnő egódból. Minden esetre kívánom a legjobbakat és hogy elérd a magad elé kitűzött céljaidat! Molly Grue 1350805198

Kérlek, ha még nem tetted, akkor foglalj avatart, képességet és legendát is, majd válassz egy tetszőleges Bűbájt (legfeljebb 100 Bűbáj Pont értékben), amivel megkezded a játékot. Ezt pedig jelezd majd Reynard T. Fox-nak PM-ben IS meg a topikba is, hogy beírhassuk a profilodba.

Szaladj a játéktérre, a Farm lakói már biztosan várnak!

Vissza az elejére Go down
 

Molly Grue

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♔ Fabletown FRPG ♔ :: Guidebook :: Elfogadott karakterek :: Számkivetettek-