KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Karaktercsere

Karakternév:


Jelszó:



írta:  Vendég
Szomb. Szept. 30, 2017 10:23 pm
írta:  Snow White
Vas. Szept. 17, 2017 9:01 pm
írta:  Vendég
Vas. Szept. 10, 2017 2:18 pm
írta:  Snow White
Szer. Aug. 30, 2017 3:20 pm
írta:  Jeff Radcliff
Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm
írta:  Vendég
Szer. Aug. 23, 2017 3:30 pm
írta:  Eloise McMittens
Kedd Aug. 15, 2017 5:32 pm
írta:  Robin Rot
Hétf. Aug. 14, 2017 5:37 pm
írta:  Snow White
Vas. Júl. 30, 2017 2:20 am
írta:  Vendég
Kedd Júl. 25, 2017 2:11 pm

Megosztás

Jácint "Tick-Tock" Crock Empty
Jácint "Tick-Tock" Crock Empty
 

 Jácint "Tick-Tock" Crock

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Crock
the hero of this fable
Crock
Alakváltó ♔

♔ HSZ : 4
♔ Kor : 30
♔ Hely : Sohaország
♔ Munka : Mesterséf
♔ Avatar : Hugo Weawing
Jácint "Tick-Tock" Crock Agent-Smith-Evil-Laugh
♔ Bűbájpontok : 2
Jácint "Tick-Tock" Crock // Pént. Ápr. 21, 2017 12:17 am

Jácint "Tick-Tock" Crock
Tick–Tock Feed the Croc


életkor: Sok
nem: Hím
foglalkozás: Mesterszakács
pb: Hugo Weawing
eredeti név: Tick-Tock Croc
csoport: Legenda
lakhely: Fabletown
attitűd: gonosz

alcsoport: Alakváltó

Kívül, belül
♔ Külsőleg mindig jól öltözött, legtöbbször zakót és valamilyen elegáns sapkát hord. Fogai élesek tekintete átható s félelmetes. A legtöbben zavarban érzik magukat a közelében s sokan, noha látszólag a közösség tiszteletre méltó tagja, a múltra való tekintettel félnek tőle.

♔ Belsőleg elmebeteg, őrült, szadista, legfőbb gondolata hogy mit, mikor és hol fogyasszon el. Ezen felül meglepően intelligens ami már csak a korral jár, s a logikai képességeire sincs panasza. Látszatra viszont udvarias, visszafogott szerény jellemnek látszik, aki mindig mindenkinek segít. Legzavaróbb jellemvonása az örökös kattogás körülötte amit a gyomrában lévő órának köszönhet.

♔ Bestiaként szégyenli azt a gyerekes nevetséges ábrázolást amivel a Pán Péter rajzfilmben illették. Egy félelmetes, gigantikus óriás hüllő,
csak a feje akkora mint egy kocsi. Könnyedén átharap bármit. Az átalakulás maga fokozatosan történik, kezdetben a bőre egyre pikkelyesebb zöldebb, fogai, karmai egyre élesebbek.


Egyszer volt...

A történetem réges régen kezdődött, mikor az első ember először látta meg földi képviselőmet s elmesélte e félelmetes lényről kreált mesét. Az eredeti történetemet már régen elfelejtette az ember s talán jómagam is, ám létem mindig meg, megújult. Voltam ősi isten egy különös sivatagos országban ahol áldozatok ezreit mutatták be nekem, s éltem a szavannán ahol pimasz varacskos disznó háton lovagló szurikáták s kölyökoroszlánok ugráltak a hátamon. Volt hogy különös kártyajátékba idéztek mint valami furcsa s erős szörnyeteget. Számtalan helyen megfordultam a történetek haladtával, ám végül egy kellemes paradicsomi sziget közelében telepedtem az öröklét országában ahol megállt az idő. Emberöltőkön keresztül táplálkoztam indiánokkal, tündérekkel és sellőkkel, mígnem két fordulóponthoz érkezett életem. Először is megjött Hook kapitány. Róla nem kell mesélnem viszont kapcsolatunk irritálóbb, mint a mesékben. Igen, sikerült leharapnom a kezét, de nem volt finom... Sőt gusztustalan volt a húsa, más miatt üldöztem. Soha senki nem menekült meg előlem előtte, ráadásul megátkozott ezzel az örökös zajjal a fejemben Tick-Tock, Tick-Tock..
E tájt az óra miatt a hasamban agresszivitásom fölül kerekedett a józan észen s mindent elpusztítottam amit csak értem. Közben megkeserítettem a férfi életét és minden kincsét felfaltam mire csak rá akarta tenni a mocskos kezét. Évtizedeken keresztül ment ez a macska egér játék. Hook már rég elment mikor megéreztem a legéteribb ízt a világon, mely a második sarkalatos pont életemben. Mint később megtudtam a sellők királynője volt, melynek édes íze, zamata rabul ejtett s onnantól megpecsételte létem. Aztán jött a háború, s én gusztustalan mód kihasználtam a helyzetet. Rengeteg mára (hála nekem) elfeledett mesének hercegnőjét s királynőjét kebeleztem be, ám sajnos elfogytak. Legalábbis ebben a világban...

KÉPESSÉG:
- Alakváltás,
- Állati ösztön,
- Bőrpáncél: Bőrének támadott vagy bármilyen erőhatásnak kitett felülete (adott esetben) krokodilbőrré változik. Ez olyan mint egy golyóálló páncél ami mindig csak ott fejti ki hatását ahol szükséges.
- Hüllőlét: Képes a víz alatti életre egy bizonyos fokig, de akár több órát kibír levegővétel nélkül. Nagyon jó úszó, tökéletesen lát és érzékeli az anyagokat is odalent.
- Mérhetetlen gyomor: Ugyan étszükséglete hihetetlenül alacsony szinte bármit képes elfogyasztani, majd ha szükséges (elég gusztustalan körülmények között) és amennyiben nem emésztette meg, viszontlátni.


A Földi lét
Egyszer volt, hol nem volt megettem az összes hercegnőt. Történet vége.
Ó igen minő éteri gondolat! Erről álmodoztam a Farmon évekig. Ott nincsenek hercegnők. Vagy ha mégis jól titkolják. Miután átjöttem a hivatal dolgozói jó alaposan átnéztek, felmentést adtak minden múltbéli bűnöm alól (hehehe). A gyomromban ugyan hatalmas koncentrációjú bűbájt találtak, ám sem én sem ők nem tudtak vele mit kezdeni. Pedig kezdtem reménykedni hogy kiszedik azt a fránya órát... De az örökké ottmarad...
A Farmon pár évet töltöttem csupán, mikor is összebarátkoztam egy hatalmas erejű boszorkánnyal kivel egyességet kötöttem. Képes volt a gyomromból kölcsönvett mágiával felhozni Hook kapitány leharapott kezét. Éveken keresztül felbüfiztem némi aranyat s ez pont elég volt hogy kivásárolja magát a farmról, így örömmel segített s bűbájjá formázta a kezet. Hosszú bonyodalmas munka volt s én mindenben segítettem neki. Végül egy egész elfogadható emberi alakot rittyentett össze s a megfelelő alapanyagnak hála tartósat is.
A farmról ily kicsin testben könnyedén megszöktem, majd mielőtt körözést adhattak volna ki rám elutaztam Fabletown híres neves hivatalába ahol is feladtam magam. Mindent elmeséltem s kivásároltam magam a hivatalnál s boszorkányok egyletének is tisztességes áron kifizettem a bűbáj árát is nehogy akadékoskodjanak.
Az aranyat elképesztően fáradtságos munkával szedtem össze tulajdon gyomromból oly módszerrel, amit nem részleteznék.
A hivatal korrupt kutyái hamar elfogadtak s kiállították nekem a kellő iratokat s én a Woodland Apartment Building lakóközösségének tagjává lettem.
Nem sokkal később munkát szereztem, mint a hivatal főszakácsa. A hercegnők elfogyasztása közepette megismertem az ízek igazi összetettségét s fennköltségét így könnyedén átéreztem az emberi gasztronómia nagyszerűségét.
És aztán ismét belém villant az ösztön s nap nap után elmenvén a hercegnők mellett feléledt a régi kéj. Fürödni akartam a beleikben miközben illatozó csontjaikról falatozom le a selymes húst. Úgy vágyom rájuk, mindegyikre szinte összecsordul a nyál a számban mikor csak látom őket, akarom őket MIND!
A csatornarendszerekben közlekedve igazi alakomat felvéve vadásztam ugyan igazi emberekre kiket eltűntnek nyilvánítva sose kötöttek se hozzám se senkihez ám az ízük unalmas volt az igazi célpontjaimhoz képest. Egy Fabula megölése és elfogyasztása viszont nehéz munka, körülményes itt a városban. De én türelmes vagyok s csak a megfelelő időre várok, s akkor eszem. Jó étvágyat kívánok. Ez lesz azm mikor a tündérmese átcsap horrorba. Tick-Tock.


Finomhangolás


♔ CÉLJAIM ♔

A modern emberi gasztronómia legfinomabb elkészítési módszereivel elfogyasztani az összes Fabula királyi vérvonalból származó, vagy beházasodott hölgynemű tagját.


♔ KAPCSOLATAIM ♔

Hook kapitány, Mr Smee, Pán Péter, Wendi és a tesói, az elveszett gyerekek, Tigrisliliom, Szimba, Pumba, Timon és mindenki fabula akinek valaha volt dolga krokodillal.


♔ FELAJÁNLÁSAIM ♔

A hivatal bohócai úgy és annyit esznek mint a disznók. Személyzetet, kihordófiút, pincért, és mosogatót felveszek.


Adatok








A hozzászólást Crock összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 21, 2017 10:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Reynard T. Fox
the hero of this fable
Reynard T. Fox
Alakváltó ♔
Admin ♔

♔ HSZ : 51
♔ Hely : A Farm
♔ Munka : Hivatali jogi képviselő
♔ Avatar : Joe Dempsie
Jácint "Tick-Tock" Crock Tumblr_inline_odvdwqvhOA1tae3h3_500
♔ Bűbájpontok : 6
Re: Jácint "Tick-Tock" Crock // Pént. Ápr. 21, 2017 7:46 am

Elfogadva!

♔ KEDVES MR CROCK! ♔

Királyi sarjakat felkavaró koncepcióval érkeztél hozzánk, és nekünk az a rossz hírünk van számukra, hogy ezt el is fogadjuk az elejétől a végéig. Very Happy Miután mindenkivel megbeszéltetek mindent és minden tiszta, köszöntelek Fabletown hivatalos főszakácsaként.
Örültem, hogy végül mindent "magadra vettél" az ősi krokodil istenségektől kezdve a "mellékszerepeken" át. Remek példája vagy annak a fránya törvénynek, ami minden hazaföldi ballépésre fátylat borít, ám ennek ellenére mégsem igazán hagyod nyugodni a legendákat. A téged körülvevő, állandó kattogás a hab a tortán, csodálom, hogy még nem ment teljesen az idegeidre: ráadásul mind a te kevéssé fogyó türelmeddel kapcsolatos húrt pattanásig feszíti, mind pedig a társaságodban lévők idegeit felborzolja. Tick-tock... Meddig bírod még?

Ha foglaltál avatart, legendát és képességet, akkor már csak arra kérlek, hogy válassz 1 tetszőleges Bűbájt 100 Bűbájpont vagy az alatti értékben, amivel megkezded a játékot. Írd meg, hogy beírhassam a profilodba azzal együtt, hogy megkezded-e most a felhasználást avagy sem.

És bónuszként gratulálok a legkitartóbb useri címhez! Very Happy

Vissza az elejére Go down
 

Jácint "Tick-Tock" Crock

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♔ Fabletown FRPG ♔ :: Guidebook :: Elfogadott karakterek :: Legendák-