KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Karaktercsere

Karakternév:


Jelszó:



írta:  Vendég
Szomb. Szept. 30, 2017 10:23 pm
írta:  Snow White
Vas. Szept. 17, 2017 9:01 pm
írta:  Vendég
Vas. Szept. 10, 2017 2:18 pm
írta:  Snow White
Szer. Aug. 30, 2017 3:20 pm
írta:  Jeff Radcliff
Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm
írta:  Vendég
Szer. Aug. 23, 2017 3:30 pm
írta:  Eloise McMittens
Kedd Aug. 15, 2017 5:32 pm
írta:  Robin Rot
Hétf. Aug. 14, 2017 5:37 pm
írta:  Snow White
Vas. Júl. 30, 2017 2:20 am
írta:  Vendég
Kedd Júl. 25, 2017 2:11 pm

Megosztás

Jonathan lakása Empty
Jonathan lakása Empty
Jonathan lakása Empty
Jonathan lakása Empty
Jonathan lakása Empty
Jonathan lakása Empty
Jonathan lakása Empty
 

 Jonathan lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
The Storyteller
the hero of this fable
The Storyteller
Admin ♔

♔ HSZ : 205
♔ Kor : 34
♔ Hely : Dimenziók közt
♔ Munka : Beleszól ebbe-abba
♔ Bűbájpontok : 81
Jonathan lakása // Szomb. Ápr. 08, 2017 7:15 am

Jonathan lakása

♔ ...




Jonathan lakása Article-2144141-13153DF4000005DC-739_964x721
Vissza az elejére Go down
Tinder Blaze
the hero of this fable
Tinder Blaze
♔ ♔

♔ HSZ : 10
♔ Kor : 34
♔ Hely : New York
♔ Munka : Drogkartell vezető
♔ Avatar : Madeline Rae Mason
Jonathan lakása 3fe4594557b6a0b87b77536c04748c60
♔ Bűbájpontok : 2
Re: Jonathan lakása // Vas. Ápr. 09, 2017 12:30 am

Mr. Goldman & Ms. Blaze ©
Valahogy mindig meg tud mosolyogtatni, amikor valaki maga kéri, hogy személyesen menjek el hozzá az áruval, amit megrendelt. Miért is akarnak valaki pont a kartellfőnökkel találkozni a heti heroin adagjáért, amikor egy szállító is pontosan ugyanolyan jól el tudja végezni a feladatot és még talán kevésbé figyelemfelkeltő is, mint én magam. Mert engem megnéznek az utcán, akármit csinálok és a stílusomról nem mondok le. Megtehetem, nem? Kemény kézzel fogom az embereim és kiharcoltam magamnak azt a tiszteletet, hogy nem kelljen mások véleményével foglalkoznom. Akkor mégis minek engem hívni? Talán megtudom, ha végre megérkezem.
A csomag és egyéb szokásos cuccaim a bőr hátizsákomban hintáznak a vállamon, ahogy sétálok fel a lépcsőkön a megadott címre. Midas... Jó lesz látni. Felérek a lassú lépteimmel a lakásához, meggyőződöm,
hogy senki sincs a környéken és becsöngetek. Amíg várom, hogy kinyissa nekem, zsebre vágom a kezeim és lezserül állok az ajtajában. Kíváncsi vagyok, mit fog szólni hozzám.
The World is Mine
Music
Vissza az elejére Go down
Jonathan Goldman
the hero of this fable
Jonathan Goldman
Király ♔
A Róka jobb füle ♔

♔ HSZ : 47
♔ Avatar : Justin Theroux
Jonathan lakása Giphy
♔ Bűbájpontok : 9
Re: Jonathan lakása // Hétf. Ápr. 10, 2017 10:41 pm

Tisztában vagyok a megbeszélt időponttal, de nem különösebben teszek semmifelé előkészületet. Nem úgy festek mintha a helyzet magaslatán lennék egyébként, a depresszió nem jó cimbora és a beszállítómat meg már egy hete lecsukták, szóval jóideje vagyok minden nélkül. Oké, az üres vodkás és gin-es üvegeket aligha számítom bele a tudatmódosításba, az az általános elmeállapot része. De azok valóban megtalálhatók változatos helyeken a lakásban.
Kialvatlannak tűnök, amit a méretes karikákból könnyen meg is lehet állapítani, nem túl fényes alaphangulatomnak köszönhetően pedig még a tisztességes felöltözésre sem volt elég lelkierőm. Egy fekete fürdőköpenyt viselek. Fölötte borostát és kusza, fekete hajat, alatta pedig szőrös lábszárat és nyuszis mamuszt. Az utóbbi fontos eleme a megjelenésemnek, mert halvány fogalmam sincs honnan vakartam elő. Azt tudom, hogy fázott a lábam, aztán melege volt, aztán fázott megint aztán valamelyik ilyen altáji menopauzás hullámomban már ott volt. Vagy húsz percig bambultam rájuk tv nézés közben, ahogy a dohányzóasztalon hevertek a nyulas lábaim, mire regisztráltam. Aztán vállat vontam és azóta is úgy vagyok.
Ha kívülről látnám magam, valószínűleg csupán pofán vágnám magam. Általában nem ilyen vagyok, de megvannak a hullámvölgyeim. Főleg ha semmit sem tudok felszippantani, hogy elterelje a gondolataimat. Itt jön a képbe Tinder, akinek érdekes módon olyan neve van, mint a társkeresőnek. Hát ezért őt nehezebb volt megtalálni, de az elejétől fogva tudtam, hogy nem fogok lehorgonyozni egy piti kis dílernél. Annyi pénzem van, hogy mindenből futja a legjobbra, szeretek köztudomásban lenni és szeretem ha én is tudok másokról. Nem mintha sok értelme lenne, elég csak rám nézni, beadhattam volna a derekam napokkal ez előtt, de iszonyat kemény fejű vagyok és ha én elhatároztam, hogy a drogkartell fejével üzletelek, akkor azzal üzletelek. Ez olyan, mint márkás ruhákat venni. Általában jobbak, de tegyük fel, hogy meg lehet kapni uguyanazt csak márka nélkül olcsón. Én akkor is a márkásat venném. Abban van valami jelentőségteljes, ad egy kicsike sugallatot a társadalomban betöltött helyéről az embernek és ha már másom nincs, akkor én bizony bebetonozom az én helyemet. Vagy aranyozom....stílszerűen.
A kopogás hallatán nem sietem el az ajtónyitást. Főleg azért nem mert a nappali nagy és keresztül kell rajta sétálnom és mint említettem nem én vagyok a fittség mintaképe éppen. A kezemen természetesen ott van a fekete kesztyűm, azzal fogok rá a kilincsre és nyitom ki az ajtót.
Pár másodpercig csak nézek a lányra. Igazából nem tudom mire számítottam, vagy egyáltalán számítottam-e bármire. Csak a legátlagosabb beletörődéssel futtatom végig a tekintetem rajta, majd sarkon fordulok - természetesen az ajtó nyitva marad - és megindulok vissza a nappali felé.
- Érezd magad otthon. - Jegyzem meg kissé rekedtes hangon. A lakásban áll a cigaretta füst, kissé kupi is van,a legtöbb fényt pedig a nagyképernyős tv lenémított adása szolgáltatja. Valami akciófilm megy. Így is szemet szúrhatnak itt-ott az "aranyozott" dísztárgyak, mint hamutál, óra, de az egyik sarokban egy kutya is van ugatásra kész pozícióba fagyva. Sajnos ezt szó szerint kell érteni, ő egy baleset volt, nem egy művész elméjéből pattant ki.
Vissza az elejére Go down
Tinder Blaze
the hero of this fable
Tinder Blaze
♔ ♔

♔ HSZ : 10
♔ Kor : 34
♔ Hely : New York
♔ Munka : Drogkartell vezető
♔ Avatar : Madeline Rae Mason
Jonathan lakása 3fe4594557b6a0b87b77536c04748c60
♔ Bűbájpontok : 2
Re: Jonathan lakása // Csüt. Ápr. 20, 2017 8:38 pm

Mr. Goldman & Ms. Blaze ©
Kényelmes tempóban közeledem a lakáshoz és nem zavartatom magam, hogy konkrétan a Hivatal szívével vagyok egy épületben, valahogy nem tud érdekelni a dolog. Megvolt a megállapodás, hogy nem lázadozom látványosan a családiasnak és összetartónak kikiáltott kis rendszerük ellen, ha mehetek a saját fejem után és azt csinálhatom, amit akarok. Így rendezkedtem be, tetszik ez a felállás és semmi pénzért vagy egyébért nem adnám, amit a Hivatal tud nekem kínálni. Inkább a szabadságom, ha már meg kellett egyszer halnom érte.
Megállok, csöngetek, várok. Volt már olyan, hogy az egyik szállítóm hozta az anyagot Midasnak, de az már régebben volt, ezért nem tudom igazán, mire is számítsak. Ami azt illeti, aranyra mindenképpen számítok, azon kívül viszont elég sokmindent megfordul a fejemben, milyen is lehet a lakása belülről. Akárhogy is, most láthatom a saját szememmel, mert pár perc várakozás után végre kinyitja nekem az ajtót. Rögtön a megnyerő cinkos félmosolyomat vetem rá félig a hajam takarásából, még úgy is, hogy arcba vág a tömény cigiszag. A füstöt bármilyen mennyiségben elviselem, de az állott bagószag már más tészta. Ennek ellenére fenntartom a mosolyom és beljebb lépek. Beteszem magam mögött az ajtót, majd követem a szobába. Sötét, büdös, szemetes, koszos. Depresszió. Messziről látni, ez nem csak az agglegényi hanyagság.
Ha már ennyire rám hagyta a dolgot, akkor még mindig a zsákkal a hátamon a legtávolabbi ablakhoz lépek és szélesre tárom.
-Mi van? Azt mondtad, érezzem magam otthon -nézek vissza rá, gondolom nem erre számított, amikor azt mondta, érezzem magam otthon. Hát, otthon tiszta a levegő. Ennyi. Visszasétálok hozzá és kényelmesen elhelyezkedem az asztalnak támaszkodva, mert én nem játszom a szabályok szerint.
-Térjünk a tárgyra, vagy előbb bájcsevegjünk egy kicsit? -pillantok fel rá, miután letettem magam és a táskámat is.
The World is Mine
Music
Vissza az elejére Go down
Jonathan Goldman
the hero of this fable
Jonathan Goldman
Király ♔
A Róka jobb füle ♔

♔ HSZ : 47
♔ Avatar : Justin Theroux
Jonathan lakása Giphy
♔ Bűbájpontok : 9
Re: Jonathan lakása // Pént. Ápr. 21, 2017 12:43 am

Én már abban a fázisban vagyok, hogy nem igazán érzem az áporodott bagószagot, ami tény és való, hogy uralja a lakást. Sőt, mi több, amíg ő besétál, nem is zavartatom magam és rágyújtok egy újabb szál cigire. Vagyis csak rágyújtanék, de akkor a szemem sarkában észreveszem Tindert, ahogy az ablakhoz sétál és... kinyitja. Én meg állok és figyelem lefittyenő cigarettavéggel és ott tartott öngyujtóval. Épp csak egy kicsit vonom fel szemöldökeimet, ahogy szemlékem a művelet közben. Nem különösebben számottevő a reakció, de ő észleli és le is reagálja. Én pedig befejezem a mozdulatot és meggyújtom a cigarettát.
- Beengeded az összes... levegőt. - Jelentem ki leheletnyi undorral a szám szegletében, miközben az égő cigarettával az ablak felé bökök. Azonban semmit nem teszek ez ellen. Ahhoz, hogy becsukjam oda kellene sétálnom, erőt kellene kifejtenem, meg ilyesmi, amihez most semmi kedvem. Inkább felveszem a hamutálat és az asztal másik felén lévő kanapéhoz sétálok, amire le is teszem magam így egyben vele szembe is kerülök.
Kényelmesen elhelyezkedek, lábszáram keresztbe a térdemen, szerencsére a fekete köntös így is mindent takar.
- Térjünk a tárgyra, nem vagyok a legtürelmesebb hangulatban. Szeretném ha te lennél a szolgáltatóm, nem izgatnak a jött-mentek, akiket küldözgetsz az aljanéphez, a legjobb anyagot akarom a legjobb embertől, akit nem fognak két héten belül elkapni. Ez a személy te lennél. Az ár nem számít. - Mert nekem ő csak valaki, aki szolgáltat. Ha kifogyhatatlan pénzügyi forrásaid vannak, akkor igazából mindenki csak szolgáltat egy idő után és az emberi faktor némileg kiveszni látszig a dolgokból. Amúgy láthatólag nem cicózok meg nem táncolom körbe a témát. Annál sokkal hosszabb ideje vagyok anyag nélkül és most már tényleg nyélbe akarok ütni valamit.
Vissza az elejére Go down
The Storyteller
the hero of this fable
The Storyteller
Admin ♔

♔ HSZ : 205
♔ Kor : 34
♔ Hely : Dimenziók közt
♔ Munka : Beleszól ebbe-abba
♔ Bűbájpontok : 81
Re: Jonathan lakása // Szomb. Május 06, 2017 11:01 pm

Ezt a helyszínt ezennel szabadnak nyilvánítom


♔♔♔

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
the hero of this fable
♔ ♔

Re: Jonathan lakása //

Vissza az elejére Go down
 

Jonathan lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♔ Fabletown FRPG ♔ :: Játéktér :: Fabletown :: Woodland Apartment Building :: Lakóközösség-