KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Karaktercsere

Karakternév:


Jelszó:



írta:  Vendég
Szomb. Szept. 30, 2017 10:23 pm
írta:  Snow White
Vas. Szept. 17, 2017 9:01 pm
írta:  Vendég
Vas. Szept. 10, 2017 2:18 pm
írta:  Snow White
Szer. Aug. 30, 2017 3:20 pm
írta:  Jeff Radcliff
Hétf. Aug. 28, 2017 6:49 pm
írta:  Vendég
Szer. Aug. 23, 2017 3:30 pm
írta:  Eloise McMittens
Kedd Aug. 15, 2017 5:32 pm
írta:  Robin Rot
Hétf. Aug. 14, 2017 5:37 pm
írta:  Snow White
Vas. Júl. 30, 2017 2:20 am
írta:  Vendég
Kedd Júl. 25, 2017 2:11 pm

Megosztás

Leopold Hanson, Lipót király Empty
Leopold Hanson, Lipót király Empty
 

 Leopold Hanson, Lipót király

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Leopold Hanson
the hero of this fable
Leopold Hanson
Király ♔

♔ HSZ : 28
♔ Hely : Fabletown
♔ Munka : Kerületi főügyész
♔ Avatar : Kiefer Sutherland
Leopold Hanson, Lipót király ZzZ3Hl8
♔ Bűbájpontok : 25
Leopold Hanson, Lipót király // Pént. Május 19, 2017 8:38 pm

Leopold Stefan Arin Joseph Hanson
Strike a match and I'll burn you to the ground


életkor: titok
nem: férfi
foglalkozás: kerületi főügyész
pb: Kiefer Sutherland
eredeti név: Lipót király
csoport: Legenda
lakhely: Fabletown
attitűd: semleges/pozitív

alcsoport: király

Kívül, belül
♔ Régebben egy egészen joviális figura volt, akit királyként is hülyére imádtak az alattvalói. De az évek és a sors áldatlan mellékhatásaként a Menekülés óta egészen megváltozott. Pontosabban már előtte elkezdődött valamelyest, de mostanra csúcsosodott ki igazán. Megkeményedett, a jogot és a bűnüldözést imádja mindenek felett. Család? Kinek kell család, ha van egy tárgyalótermed, ahol porig alázhatsz bárkit? Trón? A kerületben a "Hanson" suttogása is remegést küld végig azokon, akik sarasak. Látszólag sosem nyugszik, sosem alszik és hangerejét is egyre ritkábban tartja lent. De még ott lapul mélyen, eltemetve, majdhogynem elfeledve a jóságos, megözvegyült király.

♔ Körülbelül 180 centi magas, egyenes tartású, az örökké jólfésült. Amióta Fabletownban él, azóta senki sem látta öltönyön kívül másban. Kínosan ügyel az öltözködésére. Még a szemüveget is lecserélte kontaktlencsére a hatás kedvéért. Felemás színű szemekkel (az egyik kék, a másik inkább zöld) méri fel az ellenfeleit és még abban sem vét ütemet, hogy miként párosítsa az ingeit a nyakkendőivel.


Egyszer volt...

Mindenki ismeri Csipkerózsika történetét... Hogy a királyi párnak gondjai voltak az utódlással, így csodaként ünnepelték a kis hercegnőt. De Lipótnak előtte még több nehézségen kellett túlesnie. Még a házassága előtt... francokat, még azelőtt, hogy egyáltalán közölte vele az apja az eljegyzést, beleszeretett egy tündérboszorkányba. Nem volt különsebben az a daliás herceg a saját véleménye szerint, de cserébe remek humora volt és mindig boldoggá tette, ha Demónát nevetni látta. Igen, érdekes kapcsolat volt az övék. De hirtelen véget vetett a vélt vagy valós boldogságának, hogy jött a házasság, az apja halála és neki hirtelen két fronton is helyt kellett állnia. De természetesen a királyság az újdonsült arája is aggódni kezdett, mikor hosszas próbálkozás után sem született gyermekük. Aztán... megszületett Csipkerózsika. Kényszerházasság ide vagy oda, Lipót boldog volt, hogy apa lehet. De mint mind tudjuk, a kislányt elátkozta Demóna... Több fronton is elárulva és becsapva érezte magát, de nem mehetett az egykoron szeretett nő után, hogy megváltásért esdekeljen. Az átkon enyhítettek, így már csak az álmot kellett kibírni...

HAZUGSÁGÉRZÉKELÉS: Ha valaki hazudik a környezetében, égető, szorító érzést tapasztal a csuklóinál. Minél nagyobb a hazugság, annál erősebb az érzés.


A Földi lét
Végre sikerül megzaboláznom a káoszt az asztalomon. Boldog szusszanással teszem a laptop baloldalára a határidőnaplót és a töltőtollat. Reggel hat óra tizenkét perc van. Az első megbeszélésem nyolckor van, az első tárgyalásom a mai napon pedig kilenckor. A portás már megszokta, hogy a takarítók előtt itt vagyok bent. Az irodám magam takarítom. Nem vagyok Hopkins, hogy elvárjam másoktól, hogy a talpamat csókolják. Elit? Pfejj.
Kidugom a fejem a folyosóra és csak egy magányos karbantartót látok verekedni a felmosóval. Visszacsukom az ajtóm és előhúzom a táskámból a Nintendo Switch-et. Ez az én kis bűnös élvezetem. A videójátékok. Az Atari 2600 óta ezzel ütöm az időt, amikor senki nem lát. Ma Shovel Knight-ozom. Talán egyetlen személy tud még erről, de csak azért, mert képtelen kopogni az átkozott nőszemély. Nem kell különsebben készülnöm az ügyemre. Hogy miért? Mert az az arrogáns, seggfej ügyvéd annyira elszállt magától, hogy nem vette észre, hogy milyen hazugságokat etet meg vele a védence. Halk kis kopogást hallok az ajtómon, mikor valaki szinte csetlő-botló módon kinyitja az ajtót. Leeresztem a konzolt és meglátom a kis Brian-t. Az egyik asszisztens kisfia, akit ezekszerint ma sem sikerült bébiszitterre bízni.
- Csókolom, Mr. Hanson. - vigyorog rám a kiskölyök, én pedig egy halvány, szinte sovány kis mosolyt villantok rá.
- Szia Brian. Hogy ityeg, kishaver? - intek neki, ő pedig vidáman szalad közelebb és eltátja a száját a Switchet meglátva.
- Úúú! Kipróbálhatom? - ugrándozik, én pedig felveszem az ölembe és megmutatom neki az irányítását a játéknak. - Energiasólyom! - néz fel rám az egyik játékbeli ellenséget látva, én pedig elnevetem magam. De cipősarkak hangjait hallom az ajtóm felől, amire felpillantok és Priscilla örökké jeges tekintetével találom magam szemben. Amiben most... valami más is lapul.
- Segíthetek? - ő pedig csak fintorog egyet, amire szinte görnyesztően fájdalmas és izzó lesz a csuklóm. Ő elviharzik. Mi befejezzük a pályát.


Finomhangolás


♔ CÉLJAIM ♔

Igazságot akarok szolgáltatni.


♔ KAPCSOLATAIM ♔

Briar Rose - A lánya.
Priscilla Hopkins - Egykori szeretője, jelenleg a beosztottja.
Clare Hopkins - Az elsőszülött gyermeke, akit titkol előle Demóna.
Mindenki, aki rossz fát tesz a tűzre az ő körzetében.


♔ FELAJÁNLÁSAIM ♔

Lekiabálhatlak és lesittelhetlek.
Válassz.


Adatok

típus: saját
forrás: sétatéri keverék
multi
user: Tempest


Vissza az elejére Go down
Jonathan Goldman
the hero of this fable
Jonathan Goldman
Király ♔
A Róka jobb füle ♔

♔ HSZ : 47
♔ Avatar : Justin Theroux
Leopold Hanson, Lipót király Giphy
♔ Bűbájpontok : 9
Re: Leopold Hanson, Lipót király // Szomb. Május 20, 2017 1:44 pm

Elfogadva!

♔ KEDVES LEOPOLD! ♔

Na, erre nem számítottam. Lassan egy teljes jogi drámát össze tudtok majd hozni a családdal. Nagyon szeretem, amikor egy-egy ág szépen kiépülni látszik a kis tündérmese berkeinkben és már most látom, hogy remek szórakozás lesz nyomon követni a ti történeteteket.

A karakterlap ugyan rövid volt, de minden információ benne volt, amire szükségem volt, hogy teljes képet kapjak a karakterről. Az a kis életkép az irodában különösen szívetmelengető volt és megadta azt a kis extrát, ami a legendabéli karaktert is egy bizonyos szinten szerethetővé tette. Úgy hiszem, itt az ideje, hogy foglalj avatart, legendát és képességet. Ugyancsak választhatsz egy 100BP vagy az alatti értékű bűbájt, amit nekem küldhetsz pm-ben vagy a megfelelő bűbájos topicba beírhatsz. Jó játékot!.

Vissza az elejére Go down
 

Leopold Hanson, Lipót király

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hanson lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♔ Fabletown FRPG ♔ :: Guidebook :: Elfogadott karakterek :: Legendák-